Четвер, 29.09.2016, 17:54
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Політичні новини України
1 2 3 ... 133 134 »

 

 

Верховна Рада України завершила розглядати подання про звільнення суддів за порушення присяги: за чотири з половиною години депутати прийняли постанови про звільнення 29 суддів з 33.

Останні Політичні новини України | Новини європейської України| Додано: Сьогодні| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Галузевий державний архів Служби безпеки України спільно з Центром досліджень визвольного руху виклав у Електронному архіві документи КДБ, які засвідчують, що радянські спецслужби перешкоджали вшануванню пам'яті жертв нацизму, у тому числі у Бабиному Яру.


 

 

Спікер Андрій Парубій сьогодні 21 вересня провів рейтингове голосування на предмет присутності депутатів у сесійній залі. Виявилося, що з 423 діючих нардепів на роботу прийшли 249.


 

 

Командир "Азова" Андрій Білецький заявив про створення за ініціативою керівництва полку нової політичної партії.  "Нинішні партії в Україні мають фейкових членів. У нас буде по-іншому.


 

 

Відомі представники української громадськості звернулися до Верховної Ради з вимогою ухвалити постанову, яка має дати оцінку антиукраїнським постановам парламенту Польщі.


 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що парламент юридично закріпить факт наступності сучасної України попередніх етапів історії Української держави.


 

Гроші із так званої "чорної" каси Партії регіонів отримували американський політичний консультант Пол Манафорт, журналіст Ларрі Кінг та партія "ВО "Свобода".


 

 

Тим часом спікер Сенату Польщі Станіслав Карчевський застеріг від ухвалення Верховною Радою України постанови про геноцид щодо українців, вчинений поляками.


 

 

Верховна Рада України підконтрольна 5-6 олігархам, які мають великий капітал, телеканал і депутатів у парламенті. Про це заявила заступник спікера Верховної Ради Оксана Сироїд.


 

Під терміном "фотошпалери" прийнято розуміти оздоблення стін, що містить мальовниче фотозображення. Це можуть бути неймовірні осінні пейзажі, вируючі водоспади і панорами нічного міста.


 

 

Центральна виборча комісія України у четвер 21 липня опрацювала 100% протоколів на довиборах до Верховної Ради народних депутатів у 7 округах.


 

 

Станом на 08:10 18 липня Центральна виборча комісія опрацювала 39,75% протоколів на виборах народних депутатів у 7 округах.


 

 

Станом на 16:00 явка по Україні на проміжних виборах до Верховної Ради склала 24,17%. Про це свідчать дані на сайті ЦВК, оновлені о 17:42.


 

 

В Україні сьогодні 17 липня проходять проміжні вибори народних депутатів в 7 одномандатних виборчих округах.
8