Середа, 29.03.2017, 10:13
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Політичні новини України
1 2 3 ... 135 136 »

 

Верховна рада ухвалила проект постанови №6111 про "Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій".

Останні Політичні новини України | Новини європейської України| Додано: 22.03.2017| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Верховна Рада сьогодні о 12:30 планує провести урочисте засідання присвяченого 100-річчю українського парламентаризму.


 

 

На загальнонаціональних каналах частка передач і фільмів українською мовою має становити щонайменше 75%.


 

За період січня-лютого 2017 року відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради, на яких пройшло 481 голосування.


 

Чи в змозі практична реалізація Концепції нової української школи пані міністра Лілії Гриневич захистити українську державу на Сході?


 

При цьому сам законопроект був прийнятий у другому читанні 278 голосами. Документ звільняє спадок від оподаткування спадкоємців другої черги.


 

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №5697 «Про внесення змін до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


 

 

Верховна Рада планує у вівторок затвердити порядок денний шостої сесії, а також розглянути у першому читанні ряд законопроектів щодо соціального захисту військовослужбовців-учасників АТО.


 

 

"Блокадний марш", який пройшов у центрі Києва 19 лютого і переріс у сутички активістів з правоохоронцями, назвали "брудними провокаціями" в поминальні дні.


 

 

Верховна Рада на засіданні в четвер 9 лютого в першому читанні схвалила проект закону (№5336-1) про Конституційний суд України.


 

 

У Верховній Раді у вівторок 7 лютого відкрилася шоста сесія. Про це заявив спікер Андрій Парубій з трибуни парламенту.


 

 

Народні депутати розпочали засідання погоджувальної ради із вшанували загиблих в Авдіївці українських солдатів хвилиною мовчання.


 

 

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про Антикорупційний суд, інформує голова комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв (фракція "Самопоміч").


 

 

Наступні парламентські вибори, швидше за все, знову пройдуть за змішаною виборчою системою, але можна повністю комп’ютеризувати передачу даних про підрахунок голосів.


 

 

Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі оперує неправдивою та маніпулятивною інформацією під час своїх публічних виступів.
8