Понеділок, 29.05.2017, 12:24
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Політичні новини України
1 2 3 ... 136 137 »

 

Свято Героїв. Народжене традиціями вшанування полеглих стрільців у 20-х роках ХХ століття, сьогодні це свято набуло особливого статусу.

Останні Політичні новини України | Новини європейської України| Додано: 24.05.2017| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Во вторник 16 мая Верховная рада запретила использование георгиевской ленты в Украине, введя за нарушение административное наказание.


 

 

В Украине была разработана технология, благодаря которой жителей Донбасса избавят от российских пропагандистских телеканалов.


 

Верховна рада ухвалила проект постанови №6111 про "Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій".


 

 

Верховна Рада сьогодні о 12:30 планує провести урочисте засідання присвяченого 100-річчю українського парламентаризму.


 

 

На загальнонаціональних каналах частка передач і фільмів українською мовою має становити щонайменше 75%.


 

За період січня-лютого 2017 року відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради, на яких пройшло 481 голосування.


 

Чи в змозі практична реалізація Концепції нової української школи пані міністра Лілії Гриневич захистити українську державу на Сході?


 

При цьому сам законопроект був прийнятий у другому читанні 278 голосами. Документ звільняє спадок від оподаткування спадкоємців другої черги.


 

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №5697 «Про внесення змін до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


 

 

Верховна Рада планує у вівторок затвердити порядок денний шостої сесії, а також розглянути у першому читанні ряд законопроектів щодо соціального захисту військовослужбовців-учасників АТО.


 

 

"Блокадний марш", який пройшов у центрі Києва 19 лютого і переріс у сутички активістів з правоохоронцями, назвали "брудними провокаціями" в поминальні дні.


 

 

Верховна Рада на засіданні в четвер 9 лютого в першому читанні схвалила проект закону (№5336-1) про Конституційний суд України.


 

 

У Верховній Раді у вівторок 7 лютого відкрилася шоста сесія. Про це заявив спікер Андрій Парубій з трибуни парламенту.


 

 

Народні депутати розпочали засідання погоджувальної ради із вшанували загиблих в Авдіївці українських солдатів хвилиною мовчання.
8