1 2 3 ... 114 115 »

В торжествах приняли участие премьер Гройсман и президент НОК Украины Сергей Бубка

Останні Спортивні новини України | Новини європейської України| Додано: Вчора| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Українські шахісти стверджують імідж українців як високоінтелектуальної нації. Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент України Петро Порошенко, вітаючи українських шахістів з Міжнародним днем шахів.

"Переможець протистояння був визначений лише в п'ятому матчі, в якому Сергій Стаховський у чотирьох партіях обіграв Денніса Новака – 6:3, 6:3, 6:7 (8), 7:5".

Футболісти київського "Динамо" у серії пенальті з рахунком 4:3 (основний час - 1:1) перемогли у суботу 16 липня донецький "Шахтар" і здобули перший трофей нового сезону - Суперкубок України.

Відомий футболіст Андрій Шевченко, який був асистентом головного тренера збірної України Михайла Фоменка на Євро-2016, став новим наставником національної команди.

Колишній головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич призначений керівником комітету національних збірних команд Федерації футболу України.

Українка Наталія Прищепа завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в бізі на 800 метрів серед жінок.

Український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко проведе матч-реванш проти чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBO Тайсона Ф'юрі 29 жовтня.

"Дніпро" визначився з новим наставником першої команди. Ним став Дмитро Михайленко. Про це у четвер 30 червня повідомляє офіційний сайт клубу.

Український спортсмен Дмитро Чумак, який був шостим на чемпіонаті світу з важкої атлетики 2015 року в американському Г'юстоні у ваговій категорії до 94 кг, у підсумку став бронзовим призером цих змагань.

"Українець Микола Буценко здобув перемогу у фіналі ліцензійного олімпійського турніру в Баку (Азербайджан)", - йдеться у повідомленні.

Про це на прес-конференції у Будинку футболу заявив очільник Федерації футболу України Андрій Павелко.

У столиці Азербайджану проходить четвертий етап Кубка світу з кульової та стендової стрільби.

Національну команду, яка програла всі матчі фінальної частини чемпіонату Європи у Франції, зустрічали тільки журналісти - уболівальників, якщо не зважати на пасажирів у терміналі, не виявилося.

Лідер збірної України з фехтування на шаблі Ольга Харлан обмежилася бронзовою нагородою в особистій першості на чемпіонаті Європи.