Головна » Спортивні новини України
1 2 3 ... 122 123 »

Сноубординг - довольно экстремальный вид спорта, который несёт немалый риск получить травмы, поэтому для профессионального спортсмена важна очень правильная экипировка.

Останні Спортивні новини України | Новини європейської України| Додано: Вчора| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Жіноча збірна України з біатлону стала срібним призером в естафеті 4х6 кілометрів на чемпіонаті світу, який проходить в австрійському Гохфільцені.

"Шахтар" в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи переміг у Віго "Сельту" з рахунком 1:0.

Український боксер Олександр Усик розірвав контракт зі своїм американським тренером Джеймсом Алі Баширом і хоче тренуватися у Анатолія Ломаченка.

У Харкові завершився перший поєдинок матчу Кубка Федерації Україна-Австралія, в якому Леся Цуренко обіграла Дарину Гаврилову, повідомляє Великий теніс України.

Українські фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін виграли золоті нагороди на XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати (Казахстан), повідомляє офіційний сайт змагань.

Следить за своим здоровьем и поддерживать свое тело в отличной спортивной форме в XXI веке стало очень популярно как среди мужчин, так и женщин.

Українські фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін успішно стартували в турнірі танцювальних пар на XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати (Казахстан).

Біатлоністка Надія Бєлкіна поповнила бронзовою медаллю скарбничку збірної України на XXVIII Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати (Казахстан).

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії-2017 серед юніорів у Мельбурні.

В Яворові (Львівська область) завершився Кубок світу-2017 Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону, де перше місце в загальному заліку посіла збірна України.

В Антхольці (Італія) завершилася остання гонка етапу Кубка світу з біатлону, де в жіночій естафеті українська команда посіла 4-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українка Еліна Світоліна пробилася в 1/8 фіналу змішаного розряду на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open), який проходить в Мельбурні.