Пошук
Статистика
Головна » Спортивні новини України
1 2 3 ... 131 132 »

Наші спортсмени завоювали 23 медалі в Буенос-Айресі і посіли підсумкове десяте місце в медальній заліку юнацьких Ігор-2018.

Останні Спортивні новини України | Новини європейської України| Додано: 19.10.2018| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Українська тенісистка Даяна Ястремська вперше в кар’єрі вийшла у півфінал турніру Жіночої тенісної асоціації.

На чемпіонаті світу з художньої гімнастики українські спортсменки посіли третє місце у групових вправах із трьома м’ячами та двома скакалками.

Українські легкоатлети Катерина Табашник, Вікторія Ткачук, Олексій Поздняков і Анна Плотіцина здобули золоті нагороди на змаганнях Gloria Cup.

Українська тенісистка Леся Цуренко успішно подолала четверте коло Відкритого чемпіонату США (US Open).

Роль психологии в ставках невозможно переоценить. Насколько хорошо вы бы не планировали свою игру, до тех пор пока вы не осознаете свои риски, то будете неразумно тратить свое время.

Баскетбольный вид кроссовок данной фирмы существует более 20 лет. Их особенность в том, что во внутренней части подошвы располагается объемная воздушная капсула.

Обустраивая тренажерный зал дома, не забудьте о приобретении такого важного и незаменимого спортивного инвентаря, как гантели. Какие гантели выбрать, какой производитель лучше и на какие параметры обратить внимание расскажем дальше в статье.

Українські тенісистки Катерина Козлова та Марта Костюк проведуть перші у сезоні змагання на траві в Іспанії.

В мире работает несметное количество производителей велосипедов, сотни знаменитых брендовых компаний и кастомных мастерских.

Українська тенісистка вийшла у третє коло Відкритого чемпіонату Франції, повторивши свій власний рекорд.

Первая ракетка Украины Элина Свитолина пробилась во второй круг Открытого чемпионата Франции.