Пошук
Статистика
Головна » Спортивні новини України
1 2 3 ... 121 122 »

Українка Еліна Світоліна пробилася в 1/8 фіналу змішаного розряду на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open), який проходить в Мельбурні.

Останні Спортивні новини України | Новини європейської України| Додано: Сьогодні| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу на суму 74,470 тисячі доларів у рамках Програми підтримки культурних проектів "КУСАНОНЕ" для Української федерації гімнастики.

Україна побореться за право прийняти у червні чемпіонат Європи-2017 з боксу серед чоловіків. Про це у середу 18 січня повідомляє прес-служба Федерації боксу України (ФБУ).

На бій між британцем Ентоні Джошуа та українцем Володимиром Кличком продано більш як 80 тисяч квитків. Про це повідомив промоутер Едді Хірн.

Офіційний сайт УЄФА опублікував список з десяти тренерів, які зробили найбільший внесок у розвиток футболу з моменту заснування Союзу європейських футбольних асоціацій у 1954 році. Серед них - Валерій Лобановський.

У Люксембурзі відбулося жеребкування групового етапу Європейської ліги з волейболу, де, зокрема, своїх суперників дізналися збірні України.

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла до 1/4 фіналу турніру WTA International у Гобарті (Австралія). У матчі другого раунду киянка обіграла представницю Швеції Йоханну Ларссон.

Вихованець тернопільського "Характерника" 27-річний фрі-файтер Ігор Слюсарчук здобув перемогу на турнірі WKG. Турнір проходив у Китаї, в місті Харбін.

Чемпіон світу за версією WBO в другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко показав, як проводить відпустку в рідному Білгород-Дністровському.

Українка Анна Музичук у п'ятницю 30 грудня виграла першість в Катарі з бліцу та завоювала своє друге "золото".

У німецькому Гельзенкірхені завершилися найпрестижніші комерційні біатлонні "Різдвяні перегони" (не входить в офіційний календар IBU), в якій українці Олена Підгрушна і Сергій Семенов посіли 9-е місце.

Український шахіст Василь Іванчук в драматичній кінцівці чемпіонату світу із рапіду зумів утримати першу позицію, вперше в кар'єрі виграв світову першість.

Український суперважковаговик Андрій Руденко 24 грудня в Києві захистив титул чемпіона WBC International Silver, перемігши американця Джеймсона Бергмана.

Київський міський голова, голова Асоціації міст України (АМУ) Віталій Кличко та керівник Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко підписали договір про співпрацю між Асоціацією та Федерацією.