Сб, 2024-05-18, 13:53

11:38
Українські спортсмени завоювали 2 медалі на етапі Кубка світу з фрістайлу

Фрістайлери з України вибороли срібло й дві бронзи на етапі Кубка Європи в Айроло (Швейцарія).

Про це повідомляє федерація України з фрістайлу.

Золото завоював швейцарець Рот Ной.

Українець Олександр Абраменко піднявся на другу сходинку, а Максим Кузнєцов став третім у напружених змаганнях.

Загалом, українські спортсмени дружною командою розташувалися у першій десятці переможців

• Дмитро Котовський (Україна) – 60,27.

Серед жінок Анастасія Новосад стала бронзовою призеркою етапу Кубка Європи з фрістайлу акробатика.

Ольга Полюк фінішувала 5-ю, Ангеліна Брикіна – 6-ю, а Анастасія Гасюк стала 8-ю.

"У загальному заліку Кубка Європи Максим Кузнєцов виборов перемогу, Володимир Кушнір та Ангеліна Брикіна ділять третю позицію. Україна стала другою в загальному командному заліку. Це перший такий результат юних акробатів. Вітаємо з неймовірним сезоном!", – повідомляє федерація України з фрістайлу.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 685 | Додав: adminA | Теги: Кубок світу з фрістайлу, українські спортсмени, 2 медалі | Рейтинг: 5.0/1