Середа, 28.07.2021, 09:38
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

21:34
Держфінпослуг заперечує реєстрацію "МММ-2011"
Інші останні Офіційні новини України

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг заперечує реєстрацію юридичної особи "МММ-2011". Про це сказано в повідомленні комісії.

"Інформацію про юридичну особу, найменування якої "МММ-2011", до Державного реєстру фінансових установ, який веде Держфінпослуг, не вносили, статусу фінансової установи така особа не набувала, відповідних ліцензій не одержувала", - сказано в ньому.

Держфінпослуг оприлюднила таку інформацію у зв'язку з поширенням останнім часом рекламних матеріалів про діяльність "МММ-2011".

У повідомленні також зазначено, що діяльність з надання будь-яких фінансових послуг, які передбачають пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб, а також страхова діяльність може здійснюватися тільки після одержання відповідної ліцензії.

Останнім часом в Україні розгорнулася рекламна кампанія проекту "МММ-2011".

Відповідно до інформації на сайті проекту, всім охочим пропонують зареєструватися, вступити до якоїсь системи й купувати якісь МММ-долари.

Творці сайту обіцяють подальший темп зростання зазначених МММ-доларів до 20-30% на місяць.

Проект пов'язують із російським бізнесменом Сергієм Мавроді - засновником фінансової піраміди "МММ" (1989 рік).

У 2003 році Мавроді заарештували і потім засудили за шахрайство у великих обсягах, присуджений до 4,5 року в'язниці. З 22 травня 2007 року він на волі. Станом на 31 грудня 2010 року кількість фінансових компаній, інформацію про які було внесено до державного реєстру, становила 221.


Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Офіційні новини України | Переглядів: 1178 | Додав: nowyny | Теги: МММ-2011 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]