Пт, 2024-03-29, 00:44

14:49
На Кубку світу з біатлону українка завоювала "бронзу"
Інші останні Спортивні новини
Українка Валя Семиренко завоювала бронзову медаль у гонці переслідування на четвертому етапі Кубка світу з біатлону, який пройшов в німецькому Оберхофі, повідомляє biatlon.com.ua.

Українська біатлоністка, допустивши лише один промах, боролася за срібло з чешкою ​​Веронікою Витковою, але в підсумку фінішувала третьою.

Перемогу отримала росіянка Ольга Зайцева (32:01.9). Вероніка Виткова на другому місці (+25.9), Валя Семиренко - на третьому (+31.5).

На цій гонці жіночу програму Оберхофу закінчено. Нагадаємо, 3 січня жіноча збірна України виграла золоту медаль естафетної гонки. У складі української команди виступили: Юлія Джима, Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Віта Семеренко.

Нагадаємо, на літньому чемпіонаті 2013 року з біатлону перемогла Віта Семеренко.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1055 | Додав: adminA | Теги: біатлону українка, Кубку світу, бронзу | Рейтинг: 0.0/0