Середа, 28.07.2021, 09:52
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

23:23
Світ відзначає День краси, яка його "врятує"
Інші останні Новини світу

Сьогодні відзначається Міжнародний день краси - свято, засноване за ініціативою Міжнародного комітету з естетики та косметології - CIDESCO.

У 1995 році на Всесвітньому конгресі було схвалено рішення 9 вересня вважати Всесвітнім днем краси. У цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, те, що дає естетичну і моральну насолоду. Тому в багатьох містах і країнах саме 9 вересня повсюдно проводяться конкурси краси.

Як зазначають фахівці, ХХ століття стало справжнім проривом у науці догляду за зовнішністю: макіяж став невід'ємною частиною повсякденності, а яскрава зовнішність перестала бути тим, що дається лише від природи.

Зміна підходу до зовнішності стала заслугою п'яти найбільших косметичних компаній. "Макс Фактор" запропонував ідею колірної гармонії в макіяжі. Він розробив різні відтінки косметики для жінок різних колірних типів. Завдяки компанії "Max Factor" макіяж увійшов у широкий вжиток, і ним почали користуватися щоденно звичайні жінки, що було немислимо до 20-х років ХХ століття.

Також на розвиток індустрії краси своїми невпинними експериментами вплинула Олена Рубінштейн, вона створила косметичні засоби за типами шкіри. Рубінштейн не лише розробляла нові косметичні засоби для догляду за шкірою, а й навчала жінок правильно фарбуватися.

Елізабет Арден належить ідея випускати косметику за лініями: очищення, живлення, зволоження. Вона ж запропонувала ідею сполучуваності відтінків макіяжу з кольором одягу.

А ось Есте Лаудер запровадила вручення пробників косметики своїм покупцям, а створені нею на початку кар'єри чотири креми досі не знято з виробництва.

Засновник всесвітньо відомої фірми Revlon, Чарльз Ревсон, вважається одним із творців кольорового лаку для нігтів. Свою першу колекцію лаків він виніс на суд покупців у 1933 році. Як уточнює джерело, у 1939 році він запропонував нову ідею - використовувати лак і помаду одного кольору. Ця мода протрималася майже 60 років і не втратила свою актуальність і досі. На початку 1950-х років саме Ревсон запровадив моду на криваво-червоні відтінки лаків та помад. Він першим почав давати відтінкам лаків та помад гарні назви.

Проте на сьогодні все більше жінок стають жертвами краси. Багато жінок звертаються по допомогу до непрофесійних фахівців або пластичних хірургів, що може призвести не лише до поганого естетичного результату, а й до смерті.

Комітет CIDESCO є головною міжнародною Асоціацією терапії краси у світі. Він був заснований у Брюсселі у 1946 році. Беручи до уваги зростання популярності пластичної хірургії, медики-члени Комітету закликають тверезо ставитися до подібних хірургічних втручань і не впадати в залежність від своєї зовнішності.

Зазначимо, що не менш оригінальне свято відзначається 31 травня - Всесвітній день блондинок.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини світу | Переглядів: 1215 | Додав: nowyny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]