Субота, 24.07.2021, 20:55
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

16:59
У Японії відкрився готель для небіжчиків
Інші останні Новини світу
У Японії у передмісті Йокогами відкрили заклад під назвою "Lastel" - готель для небіжчиків, де можна розмістити 18 мертвих "постояльців" в комфортабельних охолоджуваних трунах.

Один день перебування в "Lastel" коштує 12 000 ієн (157 дол.). Сплативши цю суму, сім'я, що втратила родича, може залишити його в номері, чекаючи своєї черги в одному з перевантажених роботою міських крематоріїв.

"Ми говоримо відвідувачам, що у нас є тільки холодні номера", - відповідає господар закладу Хісайоші Терамура на питання про те, що його співробітники говорять любовним парочкам, які приймають "Lastel" за звичайний недорогий готель.

Смерть у Японії останнім часом перетворилася на вигідний бізнес, тому що смертність в країні постійно продовжує рости. Згідно з прогнозами, вона досягне свого піку в 2040 році, коли більша частина покоління японців, що народилися під час демографічного вибуху, піде з життя. На той час населення острова скоротиться приблизно до 20 мільйонів чоловік.

Проте, навіть незважаючи на економічний спад в країні, у японців не прийнято заощаджувати на похоронних церемоніях. Вони як і раніше витрачають приблизно 1,2 мільйона єн (близько 16 000 дол.) на квіти, урни, труни. Це становить приблизно 21 мільярд доларів на рік, що в розрахунку на одного померлого в два рази більше, ніж, наприклад, у жителів США, за матеріалами: sumyinfo.com.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини світу | Переглядів: 1115 | Додав: nowyny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]