Середа, 28.07.2021, 09:56
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

12:50
У NASA розрахували дату реального кінця світу на Землі
Інші останні Новини світу науки і технологій

Кінець світу нам обіцяють чи не щороку. Проте остання інформація може заслуговувати на довіру - науковці назвали можливу дату реального апокаліпсису на Землі. Це 2013 рік, коли планету очікує потужне потрясіння, повідомляють РИА "Новости".

Науковці з NASA вважають, що за кілька років нашу планету можуть чекати техногенні катаклізми. Їх причина - пік сонячної активності, який припадає на 2013 рік. Такі піки регулярно відбуваються раз на 11 років - і тоді настає "рік активного Сонця".

Наше світило вже зараз починає показувати характер. 22 і 24 вересня на Сонці були зафіксовані найпотужніші спалахи рентгенівського випромінювання в районі сонячної плями AR1302. Таке швидке повторення вибухів астрофізики вважають дуже незвичайним.

А минулого понеділка пляма "відстрілялася" одразу чергою із шістнадцяти збурень різної потужності, які дали величезний викид корональної маси.

Потік заряджених частинок, що досяг магнітосфери Землі, вже викликав сильну геомагнітну бурю, яка, за оцінками науковців, може протривати до кінця тижня.

Геометрія взаємного розташування Землі і плями (а вона, до речі, значно більша за нашу планету) стає все більш несприятливою. Простіше кажучи, осі викидів все сильніше збігаються з напрямом на Землю, зазначають дослідники.

Активність плями AR1302 рано чи пізно піде на спад, але в найближчі кілька років легше від цього не стане.

Астрофізики від початку цього року фіксують рекордні за потужністю сонячні спалахи - в лютому, червні та серпні. А в міру того як наближається пік 2013 року, тендітна техносфера Землі буде потрапляти під все сильніші удари Сонця.

Науковці б'ють тривогу вже сьогодні. Техногенне господарство планети перебуває в зоні ризику.

"Так що кінець світу цілком може статися. У буквальному розумінні. Ну що ж - якийсь час посидимо без світла", - зазначають співробітники NASA.

Нагадаємо, у мережі Інтернет з'явився розклад кінців світу на найближчі роки. До 2020 року на Землі очікуються щонайменше 12 кінців світу.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини світу науки і технологій | Переглядів: 1513 | Додав: nowyny | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]