Чт, 2024-03-28, 14:05

18:31
В гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону українка стала другою
Українка Олена Підгрушна стала другою в гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці.

На чотирьох вогневих рубежах українка допустила лише один промах під час останньої стрільби стоячи, і поступилася лише лідеру Кубка світу - норвежці Турі Бергер (18,9 секунд).

Третьою стала фінка Кайса Макарайнен з чотирма промахами.

Нинішній результат став найкращим особистим результатом Підгрушної у гонці переслідування за всю кар'єру.

У нинішньому сезоні - це вже друге срібло українки в індивідуальних гонках. Решта українок розмістилися в фінішному протоколі наступним чином: Валентина Семеренко - тридцята (4 промаха, відставання від першого місця – 3 хв 23 сек), дебютантка Кубку світу Яна Бондар - тридцять друга (3 промахи, 3 хв 33 сек), Наталія Бурдига - п'ятдесят перша (6 промахів, 6 хв 32 сек).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1035 | Додав: adminA | Теги: Кубка світу з біатлону, Українка | Рейтинг: 0.0/0