Сб, 2024-04-27, 05:36

15:48
На етапі Кубка світу в Антхольці українські біатлоністки посіли п'яте місце в естафеті
Жіноча збірна України з біатлону посіла 5-е місце в естафеті 4х6 км на шостому етапі Кубка світу, який у неділю завершується в Антхольці (Італія).

Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

"Естафетні перегони "синьо-жовті" провели в такому складі: Юлія Джима (7-ий час на етапі; 1 додатковий патрон), Валя Семеренко (10; 5), Віта Семеренко (2; 3), Олена Підгрушна (4; 2),” - уточнюється в повідомленні.

Переможцем стала збірна Німеччини, услід за якою фінішували команди Росії і Франції.

Технічні результати.

1. Німеччина - 1 година 13 хвилин 02,1 секунди (0 штрафних кіл + 10 додаткових патронів)

2. Росія - відставання - 17,4 секунди (0+9)

3. Франція - 40,9 (0+4)

4. Норвегія - 1.19,5 (1+13)

5. Україна (0+11) - 1.40,4.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 962 | Додав: adminA | Теги: Кубка світу в Антхольці, українські біатлоністки | Рейтинг: 0.0/0