10:15
Визнано спортсменом року українського п'ятиборця

Міжнародний союз сучасного п'ятиборства назвав українця Павла Тимощенка спортсменом року.

Про це повідомляє сайт організації, передає "РБК-Україна".

Тимощенко виграв один з етапів Кубка світу, а потім і сам чемпіонат світу. Він вже отримав право представляти Україну на Олімпійських іграх 2016 року.

Додамо, що найкращою спортсменкою року визнана представниця Литви Лаура Асадаускайте.

Як повідомлялося, у липні українська легкоатлетка Аліна Федорова стала переможницею Кубка Європи з легкоатлетичного багатоборства на турнірі Суперліги, який проводився у французькому місті Обані. Водночас у чоловічому десятиборстві Олексій Касьянов здобув срібну медаль, набравши за підсумками всіх видів програми 8105 очок. А Павло Тимощенко в Берліні завоював золоту медаль чемпіонату світу із сучасного п'ятиборства.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 834 | Додав: adminA | Теги: український п'ятиборець, спортсмен року | Рейтинг: 0.0/0