Неділя, 28.05.2017, 09:36
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Столичні новини - новини Києва
1 2 3 ... 50 51 »

 

 

На 19-й Мегамарш вишиванок сьогодні в Києві біля Золотих воріт зібралися понад 400 людей у вишиванках.

Останні Столичні новини - новини Києва | Новини європейської України| Додано: Вчора| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Під час святкування Дня Києва та Дня столиці 27-28 травня громадський транспорт змінить роботу відповідно до програми проведення загальноміських заходів.


 

Различные компании по переводам предлагают различные услуги. Существуют всего несколько типов компаний, например, могут быть универсальные или специализированные.


 

 

В Киеве началось создание Музея монументальной пропаганды СССР. Он будет открыт в ноябре 2017 года.

 


 

 

У неділю 21 травня до Києва вперше за останніх три роки зайшов круїзний теплохід з Румунії Принцеса Дніпра.


 

 

В связи с открытием песенного конкурса Евровидение-2017в Киеве ввели временное ограничение движения для транспортных средств и пешеходов в центральной части города.


 

 

У неділю 7 травня у Києві пройде офіційна церемонія відкриття міжнародного конкурсу "Євробачення-2017".


 

В Києві у зв’язку з організацією та проведенням заходів до пісенного конкурсу "Євробачення-2017" внесено тимчасові зміни в організацію дорожнього руху.


 

На ремонт дорог в Киеве к "Евровидению" таможенники направят 250 млн грн - половину от перевыполнения бюджета за первый квартал 2017 года.


 

В столице продолжается процесс по переименованию. Вслед за улицами, проспектами, переулками и скверами горвласти взялись переназывать и станции столичной подземки.


 

 

З цього року співробітники «Київзеленбуду» припинять білити вапном дерева в місті.


 

Необрізний манікюр допоможе швидко привести нігті в порядок. Вперше він був застосований у Франції, тому негласно отримав другу назву - європейський.
8