Чт, 2024-03-28, 22:21

12:47
Хокейний клуб "Донбас" уп'яте зазнав поразки в КХЛ

Не доріс ще, мабуть, до рівня команд КХЛ донецький "Донбас". Чемпіон України програв четвертий матч поспіль регулярного чемпіонату. Цього разу кривдником команди Юліуса Шуплера став новокузнецький "Металург", який виявився сильнішим у серії булітів.

"Донбас" - "Металург" (Н) 3:4 ПБ (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: Лазарєв, 00:49 (0:1). Бартуліс (Белухін), 14:12 (1:1). Виглазов (Логінов, Ісламов), 26:27 (1:2). Робітайл (Куклєв, Бумагін), 31:32-біл. (1:3). Недорост (Уїлсон), 36:58 (2:3). Туппурайнен, 52:22 (3:3). Переможний буліт: Робітайл (3:4).

"Донбас": Ерсберг. Пуйстола-Подхрадський, Туппурайнен-Віртанен-Кіїскінен. Обшут-Уїлсон, Кашпар-Недорост-Дадонов. Бартуліс-Піларж, Кочетков-Бєлухін-Петтерссон, Сільницький-Терещенко, Соловйов-Варламов-Матоушек.

Юліус Шуплер: "Погано почали, пропустили швидкий гол. Створювали багато гольових моментів, перекидали суперника. Шкода, що в першому періоді не змогли реалізувати моменти. Це позначилося і на нашій грі у другій двадцятихвилинці. Але я радий, що після всіх змін у складі ми змогли зрівняти рахунок. Я вважаю, що команді потрібно подякувати. Два рази по п'ять хвилин в меншості забрали багато сил.

Коли приїдуть Понікаровський і Федотенко? За 2-3 дні. Сподіваємося, що у виїзній серії вони будуть з нами. Подивимося на їхній стан, їм ще треба буде включитися в команду".

Наступну гру в чемпіонаті КХЛ "Донбас" проведе 19 вересня. Суперником донецького клубу стане представник східної конференції "Амур".