Вт, 2024-03-19, 09:18

11:36
Україна поступилася збірній Австрії у Інсбруці. ВІДЕО

В Інсбруку відбувся товариський поєдинок між збірними Австрії та Україні. Команда Олега Блохіна зазнала своєї першої поразки за сім останній матчів, поступившись господарям на останніх хвилинах основного часу поєдинку.

Австрійська команда, таким чином, взяла реванш за поразку від України 15 листопада 2011 року у Львові (1:2). Тоді, нагадаємо, підопічні Марселя Коллера також пропустили вирішальний гол на останніх хвилинах.

Австрія - Україна 3:2

Голи: Юнузовіч, 3, Арнаутовіч, 62, 89 - Гусєв, 56, 65

Австрія: Ліндер, Кляйн (Гаріч, 28), Предль, Шарнер, Саттнер, Арнаутовіч, Баумгартлінгер (Кавлак, 67), Алаба (Пехліван, 82), Іваншиц (Бургшталлер, 75), Юнузовіч, Янко (Бюргер, 63)

Україна: Горяїнов (Коваль, 46), Гусєв, Хачеріді, Михалик, Ракицький, Тимощук, Назаренко (Ротань, 63), Коноплянка (Бутко, 59), Ярмоленко, Воронін (Мілевський, 46), Девіч (Шевченко, 46)

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 983 | Додав: admin | Теги: Австрія, україна, Інсбрук | Рейтинг: 0.0/0