Субота, 07.12.2019, 04:37
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2013 » Січень » 16 » Вже не потрібно довідок і дозволів, щоб оформити свідоцтво "спрощенця"
10:45
Вже не потрібно довідок і дозволів, щоб оформити свідоцтво "спрощенця"
Інші останні Економічні новини України
Порядок оформлення свідоцтва платника податку -"спрощенця", а також внесення змін до чинних свідоцтв більше не вимагає додаткових довідок, дозволів і договорів – тільки відповідну заяву. Про це повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів.

Згідно з повідомленням, свідоцтво платника податків єдиного податку видається протягом 10 календарних днів з дня подачі заяви. При цьому новим платникам податків, які обирають спрощену систему оподаткування, свідоцтво видається у день отримання від них заяви.

У Міндоходів також звернули увагу на те, що термін сплати січневих авансових платежів за єдиним податком для платників 1-ї і 2-ї груп завершується 20 січня 2013 року. Розмір ставок податку становить 1-10% мінімальної зарплати для 1-ї групи і 1-20% мінімальної зарплати для другої групи "спрощенців". Розмір мінімальної зарплати з 1 січня 2013 року становить 1147 грн.

Як повідомлялось, президент України Віктор Янукович 18 листопада 2011 року підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деякі інші законодавчі акти України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності".

Законом визначено чотири групи підприємців, які можуть працювати за спрощеною системою.

До першої групи належать дрібні підприємці з обсягом доходу до 150 тис. грн, які не мають найнятих робітників. До другої групи - фізичні особи, які мають обсяг доходу 1 млн грн і мають право наймати 10 робітників. До третьої групи належать фізичні особи-підприємці з обсягом доходу не більш як 3 млн грн і кількістю найманих осіб до 20. Для таких підприємців ставку податку встановлено на рівні 3% або 5%, залежно від того, з ПДВ чи без ПДВ ведеться їх діяльність. До четвертої групи належать підприємці або юридичні особи з обсягом доходу не більш як 5 млн грн, правом наймати до 50 осіб і ставкою податку на рівні 3% або 5%.

Законодавчими змінами, що набрали чинності 1 липня 2012 року, база оподаткування єдиним податком була розширена, зокрема, були введені 5-та і 6-та групи "спрощенців".

В Україні кількість підприємців, які використовують спрощену систему оподаткування, зросла у 2012 році на 300 тис і становить 1,3 млн осіб. Найпопулярнішою, згідно з повідомленням, залишається друга група оподаткування, в якій працюють 721 тис підприємців, що становить близько 55% загальної кількості "спрощенців". У першій групі працюють 300 тис платників податків, у третій – 250 тис. У четвертій групі працюють 149 тис підприємців.

Крім того, для зручності ведення бізнесу податківці ініціювали зменшення ставки податку для платників 5-ї групи – до 5% з 7% і 6-ї групи – до 7% з 10%. Буде також скасовано обмеження за кількістю найнятих робітників. При цьому платники податків другої групи подаватимуть звітність раз на рік, а не щокварталу.


Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Економічні новини України | Переглядів: 652 | | Теги: оформити свідоцтво спрощенця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ