Понеділок, 29.05.2017, 12:26
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Новини з регіонів України
1 2 3 ... 73 74 »

 

До Дня героїв у місті влаштували реконструкцію битви 1920 року, у якій українсько-польське військо протистояло Червоній армії.

Останні Новини з регіонів України | Новини європейської України| Додано: Вчора| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Міська рада Чернівців заборонила діяльність партії Опозиційний блок, крім того, місцеві депутати прийняли рішення провести люстрацію щодо мера Олексія Каспрука та всіх колишніх регіоналів.


 

 

Попереднє засідання суду у кримінальній справі проти заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова відбудеться у закритому режимі.


 

У Дніпрі 9 травня під час ходи до монументу Слави представників Соціалістичної партії та партії «Опозиційний блок» між ветеранами АТО і охороною та поліцією виникли сутички.


 

«С сегодняшнего дня я закрываю городское финансирование всех „ветеранских“ организаций… Бойцы колчаковских фронтов 46 года рождения выезжают из горисполкома вперёд ногами.


 

Вопрос, который будет всегда актуален – недвижимость. Стоимость квартиры в Одессе постоянно растет. Ознакомиться с актуальными ценами можно на сайтах одесских агентств недвижимости.


 

З 25 квітня Луганське енергетичне об'єднання припинить поставки електроенергії на непідконтрольні Україні території ОРЛО.


 

 

Горбулін зазначив, що блокада сприятиме консенсусу по відношенню до окупованих територій і формуванню нового суспільного договору.


 

Львів увійшов до п'ятірки лідерів найбільш відкритих міст України, а найпрозорішими містами у рейтингу стали Кропивницький, Київ та Івано-Франківськ.


 

 

На кладбище Моспино, города районного значения Донецкой области Украины, за 10 дней появилось 83 безымянных могилы.


 

Віце-президент міжнародної компанії Phoenix Commodities DMC Нікундж Кумар та представник компанії Кешав Кумар розглядають перспективи налагодження співробітництва в галузі сільського господарства.
8