20212223242526
2728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 106 107 108 109 110 ... 142 143 »

У Мінську завершився чемпіонат Європи з боксу 2013 року. В активі оновленої української збірної по одній золотій і срібній медалі, а також три бронзові.
Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2013-06-10| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Український боксер Павло Іщенко (до 60 кг) приніс Україні єдине золото чемпіонату Європи серед аматорів, перемігши у фінальному протистоянні білоруського спортсмена Вазгена Сафарянц.

Микола Буценко (категорії до 56 кг) переміг свого опонента і вийшов у фінал, забезпечивши собі мінімум срібло.

Збірна України сповна відігралася на Чорногорії, помстившись за домашню поразку. Команда Михайла Фоменка розгромила на виїзді лідера своєї групи кваліфікаційного турніру чемпіонату світу-2014 з рахунком 4:0.

Сьогодні, 7 червня, відбудеться один з найважливіших відбіркових матчів на ЧС-2014 для нашої команди. Підопічні Михайла Фоменка на виїзді зіграють проти збірної Чорногорії.

У середу, 5 червня, у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України, на якому були затверджені міста і стадіони для проведення чотирьох домашніх матчів національної збірної України в 2013 році.

Досить успішно стартували українці на чемпіонаті Європи з боксу, який цими днями проходить у Мінську, Бєларусь. Богдан Шелестюк та Микола Буценко перемогли своїх опонентів і вийшли у чвертьфінал.

Своєрідною репетицією одіозного проекту під назвою "Об'єднаний чемпіонат Росії і України" покликаний стати передсезонний турнір за участю пітерського "Зеніту", московського "Спартака", донецького "Шахтаря" і київського "Динамо".

На чемпіонаті Європи з художньої гімнастики, який на минулих вихідних завершився у Відні, збірна України завоювала срібні медалі в командному заліку. Чемпіонками континенту стали росіянки, а бронза - у білоруських гімнасток.

На чемпіонаті Європи з академічного веслування, який минулими вихідними завершився у Севільї, збірна України завоювала бронзову медаль.

У російському Нижньому Новгороді завершився фінальний етап Кубка світу з сучасного п'ятиборства, де українці Вікторія Терещук і Павло Тимошенко посіли друге місце.

З перемоги почала виступи на відкритому чемпіонаті Франції друга ракетка України Еліна Світоліна. У першому колі українка у трьох сетах здолала Роміну Опранді зі Швейцарії і пробилася до другого кола, де зустрінеться з 29-ю сіяною турніру, американкою Варварою Лепченко.

Українка Юлія Бейгельзімер обіграла в заключному раунді кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції ("Ролан Гаррос") бразильянку Теліану Перейру і пробилася в основну сітку жіночого турніру, де складе компанію першій "ракетці" України Лесі Цуренко і Еліні Світоліній.

Екс-президент ФФУ Григорій Суркіс пішов на підвищення в Європейському футбольному союзі (ФІФА).

Минулими вихідними відбувся передостанній, 29-й тур української футбольної Прем'єр-ліги.