Середа, 31.08.2016, 22:39
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Економічні новини України
1 2 3 ... 154 155 »

 

 

У середу 31 серпня котирування гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку України до середини торгів встановилися на рівні 26,00/26,10 грн/дол.

Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: Сьогодні| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловив сподівання, що уряд внесе до Верховної Ради "реалістичний" державний бюджет вже у вересні.


 

 

Національний банк України (НБУ) змінив правила прийому комерційними агентами банків платежів через платіжні пристрої та пункти прийому готівки, розширивши інформування споживачів таких послуг.


 

Масштаби рейдерства в Україні останнім часом зменшились. Принаймні так вважає міністр юстиції України Павло Петренко, який на початку липня підбивав підсумки піврічної роботи комісії.


 

 

Система електронного декларування активів чиновників в Україні почне свою роботу з 1 вересня 2016 року. Про це заявив президент України Петро Порошенко.


 

 

Експерти погіршили прогноз зростання економіки України за підсумками 2016 року на 0,1 п.п. до 1%, але при цьому поліпшили прогнози на 2017 і 2018 роки - до 2,9% і 3,6% відповідно.


 

 

Прем'єр Володимир Гройсман обурюється зривом запуску системи електронного декларування доходів чиновників з 15 серпня і вимагає запустити її з 1 вересня.


 

 

Доходи загального фонду бюджету 2017 року становитимуть 785,5 мільярда гривень, витрати - 851,6 мільярда гривень. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.


 

 

Питання оцінки реформ, здійснюваних урядом України у рамках програми співпраці з Міжнародним валютним фондом, не внесене до порядку денного роботи Ради директорів МВФ.


 

 

Секретаріат Кабміну спільно з Програмою розвитку ООН забезпечив проведення тренінгів з електронного декларування доходів для заступників міністрів та керівників центральних органів виконавчої влади.


 

Міністр фінансів Олександр Данилюк пропонує запровадити 5-річні канікули по сплаті податку на прибуток для підприємств малого бізнесу з оборотом до 3 мільйонів гривень.


 

 

Міністерство фінансів України запропонувало підвищити мінімальну ціну на алкоголь, розмістивши відповідний проект постанови на своєму сайті для публічного обговорення.


 

 

Запуск 15 серпня Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) електронної системи декларування статків без сертифікації у належний спосіб "не відповідає цілям закріплення ключових юридичних наслідків.


 

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запевнив, що український уряд налаштований виправити недоліки у системі електронного декларування до кінця місяця.


 

 

Запуск системи електронного декларування з сертифікатом технічної безпеки є ключовою умовою. Про це нагадав керівник групи підтримки України Єврокомісії Петер Вагнер у Twitter.
8