Середа, 29.03.2017, 10:12
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Економічні новини України
1 2 3 ... 172 173 »

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і компослуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: Сьогодні| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

У понеділок, 20 березня, під головуванням президента Петра Порошенка відбудеться п’яте засідання Ради регіонального розвитку.


 

 

Президент Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року.


 

 

Міністр інформаційної політики Юрій Стець розтлумачив нюанси ухваленого РНБО рішення щодо транспортної та торгівельної блокади окупованих районів Донбасу.


 

 

За відповідне рішення проголосувало 272 депутати. Жодного голосу не дали лише представники "Опозиційного блоку".


 

 

Стабілізація Приватбанку, а також його подальша приватизація буде відповідальним завданням для влади.


 

Сім’ям загиблих та постраждалим внаслідок вибуху на шахті "Степова" (Львівська обл.) виплатили адресну допомогу.


 

Украинским мелким предпринимателям и фрилансерам, которых отечественное законодательство причисляет к категории самозанятых граждан, придется платить единый соцвзнос.


 

В связи с нестабильной экономической ситуацией в Украине рынок кредитования находится в глубоком кризисе. Парадокс состоит в том, что именно запуск кредитования может запустить экономику.


 

Через лінію розмежування на сході України можна буде перевозити менше категорій товарів, ніж досі. Хоча детального списку ще немає, до нього буде внесена лише критична продукція.


 

 

Гривня продовжує зміцнюватися. Завдяки чому національна валюта демонструє ріст і як на курс уже незабаром може вплинути блокада ОРДЛО.


 

Самым действенным и проверенным способом является составление списка того, что нужно купить заранее, до похода за покупками. Не стоит ходить в магазин без четкого понимания, что нужно.


 

У 2016 році у агропромисловому комплексі витрати на будівельно-монтажні роботи, придбання будівель, обладнання, інструменту, інвентарю та інші капітальні роботи становили 61,1 млрд грн.


 

 

За оперативними даними, в січні 2017 року доходи "Укрзалізниці" становили 6,3 млрд грн, що на 1,3 млрд більше показника за аналогічний період 2016 року.


 

Державна служба геології та надр видала новоствореному ТОВ "Атомні енергетичні системи України" (село Миколаївка) ліцензії на геологічне вивчення та розробку чотирьох родовищ уранових руд в Україні.
8