Понеділок, 29.05.2017, 12:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Економічні новини України
1 2 3 ... 175 176 »

 

 

У рамках пенсійної реформи стаж під час нарахування пенсій складатиметься з двох частин: зі стажу до 2000 року і стажу після 2000-го року.

Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: 25.05.2017| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Австрійська компанія Голденкерн зацікавилася можливістю вирощувати на землях Дубровицького району Рівненської області олійних гарбузів.


 

Сэкономить на кредите тоже возможно. Всего лишь нужно придерживаться нескольких простых правил, но для начала мы поговорим о том какие уловки вас могут ждать.


 

КНР заинтересована в создании зоны свободной торговли и установлении безвизового режима с Украиной.


 

 

Через аномально холодний початок травня обмерзла частина майбутнього врожаю фруктових дерев і ягідних культур.


 

Майже 2 тисячі киян задекларували доходи у понад 1 мільйон гривень. Серед столичних багатіїв – 99-річний дідусь та 1-річний малюк.  


 

 

У першому кварталі 2017 року порівняно з відповідним періодом минулого року валовий внутрішній продукт України зріс на 2,4%.


 

 

Создав сайт, необходимо его продвижение. Поисковая оптимизация сделает сайт доступным большему количеству посетителей.


 

"Ми вважаємо, що до 25 років - це абсолютно оптимальний стаж, який притаманний більшості українських громадян", - зауважив глава уряду.


 

Новая редакция закона «О жилищно-коммунальных услугах» описывает требование и права ОСМД, потребителей и поставщиков услуг.


 

Модифікація літака Ан-132 розроблятиметься фахівцями держконцерну "Укроборонпром" в кооперації з компаніями "TAQNIA" (Саудівська Аравія) та "Havelsan" (Туреччина).


 

 

В Україні набув чинності закон щодо впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті.


 

 

Підприємці, які торгують технікою на ринках і в інтернет-магазинах, відтепер повинні проводити всі операції через касовий апарат.


 

 

Усупереч нещодавнім прогнозам про значне скорочення площ під овочами на Херсонщині, реально відбулось зменшення посівів лише на 200 га.


 

Недавно закончила работу миссия компетентного органа Китая, которая оценивала в Украине систему госконтроля за безопасностью пищевых продуктов по части производства говядины.
8