Четвер, 29.09.2016, 21:21
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук
Статистика
Головна » Економічні новини України
1 2 3 ... 157 158 »

 

 

Уряд України в четвер 29 вересня отримав 1 млрд дол від розміщення єврооблігацій під гарантії США, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: Сьогодні| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Органи соціального захисту населення почнуть призначати й перераховувати субсидії на опалювальний період 2016-2017 після його старту в жовтні поточного року.


 

 

Відновлення повномасштабного кредитування в Україні слід чекати не раніше найближчих декількох років. Такий прогноз дала глава Національного банку України Валерія Гонтарева.


 

В Україні запрацювала платформа громадських ініціатив MiyGolos.org.ua, на якій кожен громадянин може розмістити свою ініціативу та збирати підписи для передачі її до Адміністрації президента, Кабміну та Верховної Ради.


 

 

З 1 січня 2017 року ліцензіати з постачання електричної енергії за регульованим тарифом зможуть підвищувати тарифи на електроенергію щомісячно, але не більш ніж на 3%.


 

 

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв вжити необхідних кадрових рішень стосовно чиновників - керівників податкових і митних органів, викритих у випадках тиску на бізнес.


 

 

Міністерство фінансів представило уточнений проект змін до Податкового кодексу, згідно з яким велика частина повноважень Державної фіскальної служби переходить до Мінфіну.


 

 

Правительство предусмотрело в проекте государственного бюджета на 2017 год увеличение расходов на оплату стипендий более чем на 500 млн грн, что позволит обеспечить стипендиями всех студентов.


 

 

"Аналітика показує, що там, де ціни регулюються, вони виявляються вищими, ніж там, де вони не регулюються. Це була "кормушка" для чиновників, які ходили по мережах і вимагали хабара.


 

Народні депутати масово користуються приватними літаками, які здебільшого зареєстровані на офшорні компанії. Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".


 

Верховна Рада на ранковому засіданні в четвер ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект №2966-д про незалежного регулятора у сфері електроенергії та комунальних послуг. За нього проголосували 250 депутатів.


 

 

Народний депутат від БПП Світлана Заліщук заявила, що вона зацікавлена в оцінці Національного антикорупційного бюро (НАБУ) щодо купівлі її квартири.


 

 

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект, що передбачає ідентифікацію громадян через електронний цифровий підпис, Bank ID і Mobile ID.


 

 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що готовий взяти на себе відповідальність досягнути показників, закладених у проекті держбюджету-2017, якщо Рада їх схвалить.


 

 

Усі педагогічні працівники 8-12 розрядів мають піднятися вгору по тарифній сітці на 2 розряди, що згодом призведе до збільшення зарплат вчителям на третину.








8