20212223242526
2728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 55 56 57 58 59 ... 142 143 »

У Баку завершився фінал змагань з художньої гімнастики у вправі з м`ячем, де українка Ганна Різатдінова здобула 2-е місце. Наша спортсменка сьогодні, 21 червня, отримала за свій виступ 18,250 бали, повідомляє офіційний сайт змагань.

Останні Спортивні новини | Новини європейської України| Додано: 2015-06-21| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

Украинская команда по художественной гимнастике завоевала серебро на Европейских играх в Баку.

У Баку завершилися змагання у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна у жінок, де бронзову медаль виграли Діана Шелестюк і Маргарита Джусова.

Лідер збірної України Євген Коноплянка зробив вибір на користь іспанської "Севільї". Вінгер вирішив відмовитися від підйомних, належних йому при переході.

На перших Європейських іграх в Баку 18 червня були розіграні комплекти медалей у спортивній гімнастиці. Переможцем чоловічих змагань став українець Олег Верняєв, який випередив росіянина Микиту Ігнатьєва і господаря турніру Олега Степка.

Наша команда в финале одолела Испанию. Украина дождалась второго "золота" на Европейских Играх, которые проходят в столице Азейрбайджана.

Жіноча команда лучниць у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Лідії Січенікової завоювала бронзові медалі на I Європейських іграх в Баку. В неймовірному по напруженням поєдинку за нагороди українки перестріляли росіянок.

Українські футболісти збираються провести страйк під егідою профспілки через відсутність прогресу у виплаті боргів із зарплати. Про це розповів футбольний правозахисник Олег Печерний.

Українець Олександр Долгополов у першому колі турніру серії ATP в Лондоні з призовим фондом 1 724 545 доларів сенсаційно обіграв знаменитого іспанця Рафаеля Надаля. Матч на трав'яному покритті тривав 2 години 13 хвилин і завершився з рахунком 6:3, 6:7 (6:8), 6:4.

У Одесі 14 липня відбудеться матч "Динамо" (Київ) – "Шахтар" (Донецьк). Про це ввечері 16 червня після звіту за підсумками роботи мера Одеси заявив голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі.

В Баку завершился финальный поединок Европейских игр в турнире по женской борьбе в категории до 58 кг, в котором украинка Татьяна Лавренчук проиграла венгерской спортсменке Эмеси Барке.

Український дует Марія Повх та Анастасія Тодорова завоював бронзові медалі у веслуванні на байдарках на дистанції 200 метрів. Українки пропливли дистанцію за 37.719 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Збірна України була близька до того, щоб 15 червня завоювати свою першу медаль на I Європейських іграх, які цими днями проходять у Баку (Азербайджан). Команда зі спортивної гімнастики трохи не дотягли до нагород найвищої проби.

У Польщі добіг кінця чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів. У національній команді України відзначився майстер спорту, працівник Збройних Сил України Володимир Гоза, який виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 94 кг.

Національна збірна України з футболу взяла четверту перемогу у відбірковому циклі чемпіонату Європи-2016. Команда Михайла Фоменка у Львові обіграла в неділю збірну Люксембургу - 3:0.