Нд, 2024-07-21, 21:12
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

"Первый Национальный" телеканал Малоросії
"Перший Національний" телеканал України поволі перетворився на "Первый Национальный" телеканал Малоросії.

Мало того, що віце-президент Національної телерадіокомпанії України "щирий українець" Валід Арфуш, який не має вищої освіти, і який твердо переконаний, що "Перший національний" має висвітлювати діяльність влади лише у позитивному ключі.

А інший "щирий українець" - генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф, якому на зборах профспілки було вирішено висловити недовіру, - за кошти спеціального фонду бюджету НТКУ здійсню трансляцію візиту керманича Російської православної церкви (РПЦ) Кирила до України. І це при тому, що канал утримується на бюджетні гроші, а вірні РПЦ, окрім православних прихожан Московського патріархату, не платять в український бюджет жодної копійки. Та, то таке... Бо як переконує, вірна людина президента Ганна Герман - влада однаково ставиться до всіх церков у державі.

Та наразі я хочу звернути увагу на інше – в Україні одна державна мова (Стаття 10. Конституції України. Державною мовою в Україні є українська мова) , попри всі спроби чинної влади змінити цю ситуацію. Крім того, власне мова і вважається визначальною особливістю нації, а так як "Перший Національний" - канал української нації, то відповідно мовою каналу має бути – українська.

Але реальна ситуації зовсім інша і на перший погляд здається повним абсурдом. На канал запрошують працювати людей, які не розмовляють по-українськи, зокрема Савіка Шустра, зменшується кількість україномовних програм і вже найближчим часом, окрім реклами, українською буде тільки назва.

Так вже сталося із прес-службою каналу. "Пресс-служба Первого Национального" розсилає українським виданням свої прес-релізи якоюсь мовою – не державною. А українською – одна шапка листа...Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 920 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]