Вівторок, 27.10.2020, 09:26
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

1 2 3 ... 212 213 »

 

 

Для українців хочуть змінити принцип оподаткування нерухомості, і прив'язати податкові виплати не до метражу, а до вартості самого житла.

Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: Вчора| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

пачка подорожание сигарета

 

 

За неполный год сигареты в Украине выросли в цене в среднем на 10 гривен. В 2021 пачка премиум-класса подорожает еще на 12 гривен.


курс валюта

 

Останнім часом в Україні не дуже стабільний курс валют. Долар і євро довгий час дешевшали, але зараз "ракета" розвернулася в іншу сторону - ми спостерігаємо сьогодні стрімке падіння гривні.


 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про передачу сільськогосподарської землі з державної в комунальну власність громад.


 

 

Міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що до кінця року курс гривні до долара сильно не зміниться, коливання будуть в межах 10%.


 

 

Документ передбачає основну ставку у 5% та строки амністії протягом 9 місяців.


 

Серед українських заробітчан, які їдуть до Польщі, помітно збільшилася кількість власників малого та середнього бізнесу, збанкрутілого за час пандемії.


 

У бюджеті на наступний рік закладені нереалістичні макрофінансові прогнози й виконати зазначені пріоритети буде важко.


 

 

Податок на розкіш – це неофіційна назва деяких видів податку на майно.


 

 

Бюро економічної безпеки має замінити податкову міліцію.


 

 

 

Великий обсяг продукції виробляється на таких землях.


 

 

За порушення законодавства про працю чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність.


 

Компанія Нова пошта запустила нову послугу - "Сейф-сервіс", завдяки якій здійснення онлайн-угод між продавцями та покупцями стане безпечним.


 

НАБУ оголосило про завершення розслідування у «справі Омеляна» про портові збори.


 

НБУ попередив громадян, що спокусившись на рекламу мікрокредитів "без паспорта та довідки про доходи" під 0% клієнт може заплатити 100%, 700% і навіть 1700% річних.