Вівторок, 31.03.2020, 22:56
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

1 2 3 ... 159 160 »

 

Фракції "Голос" та "Європейська Солідарність" підтримають банківський законопроект, який унеможливить повернення ПриватБанку олігарху.

Останні Політичні новини України | Новини європейської України| Додано: Вчора| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Законопроекти "про обіг землі" та закон про банки можуть не розглянути на позачерговому засіданні у понеділок.


 

 

В мене останнім часом, особливо після призначення Єрмака, взагалі враження, що Зеленський значною мірою взагалі усунутий від питань зовнішньої політики.


 

 

У фракції «Слуга народу» заперечують обрану Офісом президента стратегію на переговорах щодо Донбасу.


 

Позачергове засідання Верховної Ради, про можливість проведення якого раніше заявляв спікер Дмитро Разумков, має відбутися у четвер, 26 березня.


 

Прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк розповів про своє бачення кроків, необхідних для подолання кризи в Україні.


 

 

Нардеп від "Голосу" Святослав Вакарчук закликав президента Володимира Зеленського не вирішувати під час карантину суперечливі політичні питання.


 

 

Закордонні дипломатичні установи тимчасово, на один тиждень переходять на особливий режим.


 

 

Українські депутати планують розглянути питання зміни календарного плану своєї роботи.


 

 

Український режисер і активіст, ексв’язень Кремля Олег Сенцов назвав риторику та останні ініціативи влади у питанні опору російській агресії зливом країни.


 

 

Її створення, на думку парламентарів, може поставити під сумнів законодавчо закріплену російську агресію щодо України.

 


 

 

Воєнний конфлікт на Донбасі виник з ініціативи Російської Федерації, де Україна захищає свою територію, і ніяких інших сторін не існує.


 

"Нам не однаково. Ви самі казали: "Какая разница". То вчіть українську, шануйте її та поважайте. І не лізьте вашими турбоклешнями до закону про мову!


 

 

Значна частина кандидатів для участі у проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року не проживає на території округу.