Субота, 28.03.2020, 10:38
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

1 2 3 ... 190 191 »

 

Корнелльский университет выяснил, что женщины, в отличие от мужчин, обычно получают дружелюбную, но не совсем корректную оценку их работы.

Останні Новини світу | Новини європейської України| Додано: 20.03.2020| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Не менее 10.000 жителей Северной Кореи находятся сегодня в изоляции в связи с подозрением на коронавирус, однако власти тоталитарного государства-изгоя не подтвердили ни единого случая заболевания.


 

Борис Джонсон має намір взяти батьківську відпустку після народження дитини разом зі своєю партнеркою Керрі Симондс цього літа.


 

 

Зниженню рівня забруднення, ймовірно, сприяло зупинка виробництво на багатьох заводах країни.


таємний хід

 

Історик британського парламенту Марк Колінз оглянув місце знахідки і припустив, що хід було створено щонайменше 360 років тому.


 

Каримова предложила закрыть возбужденное в отношении нее уголовное дело в обмен на отказ от любых притязаний на замороженные на счетах в швейцарском банке.


 

У неділю ввечері в Японії помер 112-річний Тітецу Ватанабе, якого на початку місяця визнали найстарішим чоловіком на Землі.


 

У лондонському суді почалися слухання щодо екстрадиції засновника сайту WikiLeaks, австралійця Джуліана Ассанжа до США.


 

Як заявив міністр охорони здоров’я країни Ферозуддін Фероз, коронавірус виявили у чоловіка в місті Герат на заході Афганістану.


 

 

Unirea обурений рішенням уряду відкликати 6 послів, серед них і посла в Румунії.


трейдинг

 

Forex - это рынок, на котором пять дней в неделю, 24 часа в сутки вы можете покупать или продавать валюты разных стран.


 

Північна Македонія стане членом НАТО відразу після того, як всі країни-члени завершать ратифікацію Протоколу про входження, і це може відбутися вже протягом наступних тижнів.


 

Ця історія трапилась в одному із притулків Нью-йорка. Заклад працює із тваринами, що мають вроджені вади.


 

Исследователи института аллергии и инфекционных болезней США представили первые трехмерные фотографии белков оболочки коронавируса 2019-nCoV.


 

Федеральный суд США 13 февраля удовлетворил жалобу компании Amazon и временно приостановил исполнение контракта стоимостью 10 млрд долларов.