Пт, 2021-09-24, 05:13
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

1 2 3 ... 18 19 »

 

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко не виключає ймовірність запровадження обов'язкової вакцинації проти коронавірусу.

Останні Медичні новини України | Новини європейської України| Додано: 2021-09-21| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

З 20 вересня адаптивний карантин працює за новими правилами, а обмеження введуть після переходу країни в "жовту"» зону.


 

 

У Центрі громадського здоров’я МОЗ України з’явилося обладнання для виявлення нових штамів зразків SARS-CoV-2 серед українських пацієнтів.


 

"Найбільше випадків захворювання виявили в районах: Святошинському (72), Солом‘янському (51) та в Дарницькому (46)", - написав Кличко.


 

"Зелені" сертифікати можна отримати після другого щеплення дводозною вакциною або з 14-го дня після вакцинації однодозною. Термін дії такого сертифіката – 365 днів.


 

 

У Полтавській області стартує перший в Україні пілотний проєкт із виїзної вакцинації. Щеплювати будуть літніх людей.


 

 

Внутрішній Сovid-сертифікат зеленого кольору можуть отримати громадяни України строком на півроку від дати введення другої дози вакцини.


 

У проблемних областях карантин можуть ще більше посилити через небезпечну ситуацію з коронавірусом.


 

 

Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).


 

 

Для українців COVID-сертифікати в "Дії" стануть доступні найближчими днями – після того, як Play Маркет і App Store оновлять застосунок.


 

Для стримання розповсюдження коронавірусної хвороби в усіх регіонах посилять контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.


пластична операція

 

 

Деякі пластичні операції для іноземців в Україні можуть здійснюватися в амбулаторних умовах, після них не потрібно знаходження в стаціонарі.


лапароскопическая хирургия

 

 

Лапароскопическая хирургия - это минимально инвазивная процедура с множеством преимуществ, включая более быстрое заживление.


 

 

У МОЗ додали, що протягом доби працювали 724 мобільні бригади, 1 525 пунктів щеплення, 35 центрів вакцинації.