Вівторок, 27.10.2020, 08:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

1 2 3 ... 101 102 »

 

 

Людина невинна, доки не буде доведено протилежне.

Останні Кримінальні новини України | Новини європейської України| Додано: 18.10.2020| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Зеленский заявил в данном интервью, что в случае неудачи на должности президента для него не будет проблемой покинуть свою должность.


 

 

Дмитро Разумков прокоментував ймовірні корупційні схеми у парламенті. Керівник Верховної Ради заявив, що йому не пропонували ніяких хабарів.


 

Після Революції Гідності вони були люстровані, а після перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського, поновилися на посадах.


 

 

Поліція перевіряла ще одну версію у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.


 

 

Громадська мережа "ОПОРА" фіксує численні спроби підкупу виборців на місцевих виборах в Україні.


буллинг наказание

 

За буллинг одноклассника ребенок попадет в отделение полиции. Образовательный омбусмен сообщил, что полиция поставит на учет ребенка, который занимается буллингом.


 

Глава правління громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін заявив, що глава СБУ Іван Баканов блокує вручення підозри бізнесмену.


 

Шевченківський районний суд Києва відмовився відпустити з-під варти Андрія Антоненка, обвинуваченого у вбивстві журналіста Павла Шеремета.


 

Как работают финансовые пирамиды и нужен ли отдельный закон, их запрещающий.


 

 

За словами джерел, про це йдеться у звіті Центрального розвідувального управління.


 

 

ЗМІ швидко поширилася інформація, що це мережа ювелірних прикрас В2В Jewelry.


 

 

Гібридна агресія РФ проти України, значна частина якої припадає на інформаційну війну, зараз стає все активнішою.


 

 

Вони у вас вже є, коли у вас вбивають людей на вулиці, які не подобаються вашому сусідові. Це все теракти і їх кількість зростає".


 

Шевченківський районний суд Києва зобов'язав СБУ відкрити справу за ознаками державної зради в діях керівника Офісу президента України Андрія Єрмака.