Пт, 2022-01-28, 13:58
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
TOP:
Пошук новин на сайті
Статистика

1 2 3 ... 110 111 »

 

 

Россиянина Ильнура Н. подозревают в том, что он передавал российской разведке материалы о разработке европейской ракеты-носителя Ariane.

Останні Кримінальні новини | Новини європейської України| Додано: 2022-01-27| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

За 2021 рік Україна продемонструвала незначне падіння в світовому "Індексі сприйняття корупції" та знову опинилася позаду всіх сусідів, окрім Росії.


 

 

Прокуратура стверджує, що чиновники використали неправдиву загрозу вибуху бомби, щоб перенаправити рейс Ryanair до столиці Білорусі.


 

 

Джерела не виключають, що варто чекати від Росії кібератак та кампаній з дезінформації.


 

 

Блокування конкурсу в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру може бути пов'язане з інтересами бізнесмена Ігоря Коломойського.


 

 

Захист Порошенка запевнив, що збирається подавати апеляцію на рішення суду.


 

 

Віталій Шабунін вважає, що команда президента спробує затягнути конкурс на обрання директора НАБУ.


 

 

Члени Організації Об'єднаних Націй заявили, що Росія використала захід Ради Безпеки ООН у своїх інтересах.


 

Комісія з обрання керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголосила рейтинг кандидатів на посаду очільника відомства.


 

 

"ПриватБанк" 19 листопада вручив своїм колишнім власникам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову судовий позов.

 


 

 

НАЗК заявило, що повністю перевірило декларацію Зеленського, хоча досі не має усіх документів.


 

 

НАЗК під час перевірки не знайшло підтверджень походження 4,6 млн грн, які задекларував міністр освіти України Сергій Шкарлет.


 

 

Клочко пояснив походження статків матері заробітками своєї сестри. Однак потім виявилося, що він збрехав: сестра не має свого бізнесу.


 

 

На розгляді у Національному антикорупційному бюро (НАБУ) перебуває більше десяти заяв, у яких йдеться про отримання народними депутатами грошей "у конвертах".


 

 

Офшори президента України Володимира Зеленського в матеріалах "Досьє Пандори" зіпсували його репутацію, що може погано позначитися на інвестиціях.