Чт, 2024-05-30, 08:12
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

1 2 3 ... 8 9 »

 

 

"Ми просимо про шанобливе ставлення до Вірменії та її інтересів", - сказав Пашинян.

Останні Телевізійні новини | Новини європейської України| Додано: 2024-05-08| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Процедура дозволить забезпечити функціонування компаній, провести реструктуризацію і запобігти звільненням.


 

 

Вистава матиме назву "Перша тінь" та стане приквелом до основних подій серіалу.


відео YouTube

 

 

Компанія Google працює над новим магазином каналів у своєму фірмовому відеосервісі YouTube.


 

Якщо Вам набридло щомісяця віддавати частину своїх грошей на прослуховування музики з YouTube, то у нас є для Вас чудове рішення: завантажуйте улюблені мелодії


Купить часы

 

Иногда жизнь кажется настолько быстрой, что просто не успеваешь следить за всеми изменениями в ней, а также не знаешь, как успеть  на все встречи и порешать все дела


 

Президент України та медіагрупи дійшли згоди до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів.


 

Известный украинский актер имеет в своем творческом портфеле много сыгранных ролей.


 

12 листопада корпорація The Walt Disney Company запустила свій онлайн-кінотеатр Disney+. У перший же день його роботи кількість підписників досягла 10 млн.


 

В 107 странах мира, включая Украину, американская компания Apple запустила стриминговий сервис Apple TV+ для просмотра телешоу и сериалов.


 

Російський журналіст Матвій Ганапольський закликав Кремль поцікавитися, що відбувається в Україні, щоб уникнути фатальних наслідків після нападу.


 

 

Накануне депутаты отклонили постановление об отмене введения указанных санкций –за его принятие не хватило голосов.


 

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України 20 вересня призначила позапланову виїзну перевірку каналу NewsOne через можливе поширення в ефірі мови ворожнечі.


 

 

Кабінет міністрів вирішив зберегти аналогове телемовлення на територіях біля кордону з Росією, а також на деяких телеканалах до 2019 року.


 

Крупные украинские медиа группы переводят своих телезрителей на платное телевидение — уже к концу 2018 года закодируют все популярные спутниковые каналы.