Сб, 2024-07-20, 02:10
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук новин на сайті
Останні новини дня
Статистика

Весна уже сміється. А чи весело нам?

Які прогнози на весну 2011 року можна скласти уже тепер?

Сьогодні День прощення. Хто кого образив-чи визнають свою провину і попросять їх простити?

Одвічна проблема-відносини влади -носіїв її і нас, хто цю владу уповноважив нас скрізь у верхах представляти. Чи гідно вони нас представляють? Чи задоволені ми своїм представництвом там, у всіляких "радах”, починаючи з місцевих, закінчуючи Верховною радою?

Судячи з багатьох джерел -і друкованих і словесно-усних-ні і ще раз ні.

Не таких результатів у діях своїх ставлеників ми сподівались отримати. Не цього очікували, дружно підтримуючи тодішню опозицію, яка так натхненно обіцяла покращення нашого життя уже сьогодні, покриваючи компроматом владу, яка не в змозі була надати таке покращення уже зараз, зважаючи на кризу.

Навіть якщо врахувати фальшування в багатьох регіонах, виборці яких довго були під наркозом, не маючи достовірної інформації, якої не мали в недалекому минулому і всі мешканці України, теперішня влада набрала достатню кількість голосів виборців.

І що ми всі бачимо і чуємо по багатьох каналах -мовлення і бачення , звідки можемо судити, кому належать ті канали? Що у нас і у них життя процвітає, що ми з вами всім задоволені, чого нам іще бажати, як не просити владу зняти з нас побільше поборів, підвищити нам пенсійний вік, бо дуже вже багато нас стало доживати до пенсій, а платити нам нічим, хоч бери та урізуй собі, таким собі хорошим і непогрішним. свої, спеціалізовані.

Та ще ми з вами стаємо такими надокучливими та нахабними, в ефірі каналів, яких ще їм не вдалось закупити, ми ще хочемо, аби вони час від часу нам звітували, як ростуть їхні статки, не зважаючи на кризу для нас. І не тільки їхні, а ще і їх родичів. А родичів же так багато! Як же все це підрахувати і не помилитись в цифрах! Краще за все зробити вигляд, що вони не чують всіх наших запитань, говоріть, поки ще можете та дякуйте нам , що не чуємо, вам же безпечніше.

Ми поки що говоримо і хочемо, аби нас почули, що також було обіцяно перед виборами. А студенти вже не тільки говорять, але починають діяти, бо їх заставляють тугіше затягнути паски. І не хочуть миритись з нищенням українського в Україні. Вони влаштовують пікети .І це коли на вулиці тріщить мороз. А що буде весною? Не важко здогадатись.

І Василь Шкляр не мириться , не хоче отримувати Шевченківську премію з рук українофобів, просить , аби їх президент прибрав, вони не гідні бути українськими міністрами, пропагуючи в Україні не українське.

Але президент, на посаді претендента обіцяючи почути кожного, на це не зважає, не чує лауреата Шевченківської премії, ігноруючи прохання В Шкляра.

І як ви всі гадаєте, народ це все також мовчки проковтне? Чи почекає, поки стане тепліше, аби про себе заявити-

"Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!.. " -по Івану Франку, рядок з його "Каменярів.”

А ми що, дійсно погані правнуки славних прадідів?..

Категорія: Пізнавальні статті | Додав: admin (2011-06-15)
Переглядів: 879 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]