Пт, 2023-06-09, 15:52
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

07:56
Біблію розміром з монету знайшли у Великій Британії
Інші останні Релігійні новини

У Центральній бібліотеці Лідса виявлено мініатюрну Біблію. Прочитати її можна лише у тому випадку, якщо скористатися збільшувальним склом. Знахідка привернула увагу спеціалістів, адже книга не перевищує розміру монети. Про це повідомляє ITV News.

велика британія біблія монета

Фахівці говорять про те, що Біблія була виготовлена у 1911 році. Вона є точною копією відомої «Біблії в ланцюгах». Розмір книги трохи більший, ніж звичайної монети. У ній присутні як Старий, так і Новий Завіти. Усього Біблія складається з 876 сторінок, виготовлених з неймовірно тонкого паперу, призначеного для друку.

Біблія була виявлена випадково. Під час карантину через пандемію коронавірусу було вирішено провести каталогізацію у бібліотеці. На сьогоднішній день вчені не можуть сказати, звідки саме з’явилася Біблія.

Райан Айзек, яка обіймає посаду старшого бібліотекаря Центральної бібліотеки Лідса, розповіла про те, що коли книга була вперше надрукована, то про неї почали говорити, як про найменшу Біблію. Насправді можуть існувати ще більш крихітні екземпляри.

Старший бібліотекар не має уявлення, звідки в бібліотеці взялася ця книга. Вона вважає це питання, на яке просто немає відповіді. У колекції присутні книги, які або купили, або були подаровані. Процес каталогізації забрав досить багато часу, але дозволив знайти унікальний екземпляр, про наявність якого навіть ніхто й не підозрював.

Загалом у бібліотеці Великобританії було каталогізовано приблизно три тисячі предметів. Серед них є унікальні знахідки, які, за попереднім аналізом, датуються 15 століттям.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Релігійні новини | Переглядів: 567 | Додав: admin | Теги: Велика Британія, монета, Біблія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]