Ср, 2022-08-17, 22:20
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

12:17
Бутусов про своє призначення позаштатним радником міністра оборони - два місяці буду на посаді, а потім зроблю аналіз
Інші останні Новини України

Журналіст Юрій Бутусов прокоментував своє призначення позаштатним радником міністра оборони.

Про це Бутусов сказав в ефірі “Прямого”.

“Ми поспілкувалися з міністром. І міністр сказав, що йому потрібна допомога, потрібна моя робота, і що він би хотів, щоб я ще в більшому обсязі, в більшому масштабі висвітлював роботу Міністерства оборони. Таким чином, фактично визнав, що все, що я писав по проблемах армії, по проблемах Міністерства оборони, починаючи з провалу операції по захопленню “вагнерівців”, – все це достовірно, об’єктивно і важливо для армії, важливо для міністра, і він хоче, щоб я ще більше писав по проблемах, по яких я вже писав раніше”, – сказав Бутусов.

Бутусов заявив, що готовий іти на зустріч Міноборони та очолити посаду радника.

“Я вітаю таке рішення міністра. І в мене не було підстав, чому б не погодитися. Оскільки посада радника – це не є посада на державній службі. Це громадська діяльність, якою я як журналіст займався, займаюсь і буду займатися. Тому я сказав, що я готовий радити, якщо мої поради настільки потрібні Міністерству оборони, що воно мене запрошує через Facebook неодноразово. І їм допоможу. Але подивимося, як вони будуть відповідати на мої запити, на мої статті. Тому на два місяці буду радником, а потім зроблю аналіз, що за ці два місяці вдалося зробити Міністерству оборони, які я питання піднімав, які запити надсилав, як вони реагували” – заявив він.

Нагадаємо, журналіст Юрій Бутусов прийняв пропозицію Міністерства оборони України та погодився обійняти посаду у відомстві.

Раніше стало відомо, що журналісту Юрію Бутусову запропонували посаду у Міністерстві оборони України.

Політичного та військового оглядача Олексія Арестовича призначили радником з інформаційної політики української делегації у ТКГ. Згодом його призначили на посаду позаштатного радника голови Офісу президента України Андрія Єрмака.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини України | Переглядів: 475 | Додав: adminA | Теги: Бутусов, позаштатний радник міністра оборони, аналіз | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]