Mo, 2022-07-04, 02:38
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest
Новини минулих днів

18:36
Гроші, таксі та готельні екскурсії - як обманюють туристів у Єгипті
Інші останні Туристичні новини

Блогер Олексій Крилов розповів, як можуть обдурити туриста в Єгипті, а також зазначив, на що звернути увагу під час відпочинку.

Гроші

Перше, на що Олексій звернув увагу - гроші. Зокрема, йшлося про купюру "50". Так, в Єгипті є 50 фунтів, і в перерахунку на долари це 3,19 долара. Але також у країні використовують іншу купюру - 50 копійок (0,032 долара). У зв'язку з тим, що обидві купюри паперові, продавці їх можуть "переплутати", даючи здачу.

Зверху - 50 фунтів, а знизу - 50 копійок

Таксі

Щоб дістатися з аеропорту до готелю, Крилов рекомендує замовляти трансфер, а не таксі. Тут обман може критися в тому, що навіть якщо ви обговорюєте заздалегідь з таксистом вартість поїздки, він, залишаючи зону аеропорту, спробує взяти більше грошей, аргументуючи, що йому довелося заплатити за в'їзд-виїзд з аеропорту.

"Він починає вимагати, щоб ви заплатили 20 доларів, а не 10, як домовлялися. Іноді бувають ситуації, коли таксист зупиняється посеред дороги та вимагає гроші", - ділиться Крилов.

Крім того, блогер не рекомендує давати гроші таксистам наперед.

Екскурсія

Крилов зазначає, що часто туристів залякують необхідністю купувати екскурсії саме у гідів в готелі. Однак насправді мандрівники можуть придбати екскурсію в будь-якому місці.

"На прикладі Оранжевого острову в Хургаді: в готелі тур на нього продають в районі 50 доларів, в інших місцях - 25. А якщо ви хочете відвідати багато екскурсій, то буде дуже сильна переплата", - говорить блогер.

Страхування

"Багатьох залякують, що ви не можете залишати територію готелю. Але у вашій страховці написано, що вона працює на всій території Єгипту. У страховці не вказано, що екскурсії, наприклад, потрібно купувати лише у готельного гіда. Просто люди не читають страховку, і їх дурять", - вважає Крилов.

Ресторан

Блогер зазначає, що в деяких ресторанах до суми, зазначеної в меню, потрібно додати ще податок і відсоток за обслуговування - близько 26 %. Він рекомендує заздалегідь поцікавитися про наявність додаткових відсотків.

Єгипет не визнає паперові COVID-сертифікати українських туристів, оскільки на них немає QR-коду. Однак є декілька способів, як вирішити цю проблему.

З 1 листопада влада Єгипту встановить мінімальні ціни на номери у готелях для готельєрів. Це робиться для того, щоб ті могли забезпечити для туристів гарантований рівень сервісу, а також дотримуватися гігієнічних норм.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Туристичні новини | Переглядів: 456 | Додав: adminA | Теги: Єгипет, гроші, таксі та готельні екскурсії, обман туристів | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]