09:34 Ювелірні вироби – краса, яка поза часом | |
Інші останні Новини України
Перші ювелірні вироби з благородних металів з'явилися приблизно три тисячі років тому. З того часу чимало всього змінилось у моді, смаках і технологіях, але незмінним залишилось прагнення людей до прекрасного. Сьогодні ювелірні прикраси більш доступні й різноманітні, але не менш популярні, ніж у минулі часи. Трохи з історії ювелірного мистецтваПершими вироби із золота стали створювати єгиптяни три тисячі років тому. Поряд із золотими фігурками вони виготовляли прикраси, інкрустовані лазуритом, агатом, бірюзою. Стародавні греки використовували в ювелірній справі техніку філіграні, а також першими навчились робити золоті ланцюжки. Розквіт ювелірного мистецтва стався у Візантії за часів середньовіччя. У моду увійшли камеї, перлинні прикраси, інкрустації аметистами, смарагдами та сапфірами, а також камені у гладенькій огранці кабошон. В епоху Ренесансу з'явилися масивні перстні та ланцюги, прикраси з чорними алмазами, банти та пряжки з дорогоцінними вставками. Захоплення стилем бароко подарувало світу дорогоцінні прикраси з яскравими каменями та витягнутими перлинами, багаторядні перлинні намиста, сережки жирандоль та шандельєри, ажурні кольє та банти з дорогоцінними підвісками. У сімнадцятому столітті на сцену вийшов стиль рококо з його численними завитками, плавністю й витонченістю. Модниці-аристократки носили сережки бріолез – з рухомими підвісками та діамантами. Дорогоцінними каменями прикрашалися шпильки, пір'їни на капелюхах, рукоятки шпаг та багато іншого. У цей час з'явилися легендарні сотуари – довгі перлинні нитки для нарядів і зачісок. До списку популярних каменів приєдналися гранати та різнокольорові кварці. У дев'ятнадцятому столітті розкіш почала здавати позиції – сережки зменшилися в розмірах, ланцюжки стали тоненькими, а інші коштовності – непомітними. За часів Наполеона, коли панував стиль ампір, золото значно поступилося місцем біжутерії. Популярні стилі ювелірного мистецтваДвадцяте і двадцять перше століття стали періодом технократії, що не могло не позначитися на ювелірному мистецтві. Популярні стилі прикрас епохи нових технологій:
Популярні ювелірні прикрасиЯк і в минулі часи, каблучки відносяться до найпопулярніших ювелірних прикрас – обручки, каблучки на заручини, чоловічі печатки, коктейльні, фалангові та інші. Сережки (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi/) відзначаються різноманіттям видів і дизайнів – від маленьких цвяшків до багатоярусних шандельєр. Окремим трендом стали сережки кафи; незмінною популярністю користуються сережки-конго. Браслети – на руку чи на ногу, жорсткі чи м'які, лаконічні чи з різноманітним декором. Набірні браслети в стилі Пандора із шармами залишаються в топі. Шийні прикраси – ланцюжки, намиста, кольє та підвіски. В моді еклектика та багатошаровість, що дозволяє поєднувати кілька прикрас одночасно, покладаючись на індивідуальний смак. Брошки та значки – виготовляються у різних дизайнах, у тому числі флористичному та анімалістичному, але особливо популярні моделі з національною українською символікою. ТОП 10 найвідоміших ювелірних брендів
Де купити ювелірні вироби в УкраїніПридбати вишукані прикраси з благородних металів ви можете в нашому інтернет-магазині Золотий Стандарт (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/). Всі вироби в онлайн каталозі розподілені за категоріями з можливістю відфільтрувати товари за різними характеристиками – металом, вставкою, стилем, ціною та іншими. Замовлення можна зробити онлайн або по телефону, оформити доставку – по Києву та всій Україні.
Повідомляють Новини європейської України | |
|
Всього коментарів: 0 | |