Вт, 2025-07-01, 06:05
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Липень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Весь Архів новин

« 1 2 3 4 ... 117 118 »

 

 

Вищий антикорупційний суд узяв під варту міського голову Мукачева Закарпатської області Андрія Балогу з альтернативою 30 млн грн застави.

 

Останні Кримінальні новини | Новини європейської України| Додано: 2024-06-26| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Генеральний прокурор України Андрій Костін повідомив, що російські окупанти вбили вже понад 12 тисяч цивільних.


 

 

"путін хотів показати оголошенням про розшук те, що ми не справжня країна. Що і тут діють російські закони".


 

 

Грузія є країною-кандидатом на вступ до ЄС, я закликаю її владу забезпечити право на мирні зібрання.


 

 

Суддя, яку на посаду призначив Трамп, постановила, що це питання "заслуговує на серйозний розгляд", але не повинно вирішуватися на даний момент.


 

 

Кіберполіція закликає не вводити повні дані картки при здійсненні донатів.


 

 

Гринкевича, якого підозрюють в участі у злочинній організації та шахрайстві, затримали в Одесі.


 

Одна людина загинула і двоє отримали поранення внаслідок нападу з ножем у 15-му окрузі Парижа біля мосту Бір Хакейм. Інцидент стався ввечері 2 грудня: нападник вигукував "Аллах Акбар", його заарештовано.


 

 

Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно комунального підприємства.


 

 

Президент України підписав закон №9185 про новий спосіб покарання - пробаційний нагляд.


 

 

У Шуфрича проводять обшуки, його підозрюють у державній зраді, - джерело.


 

 

Екс-лідер комуністів симоненко під час окупації Київської області втік др рФ у супроводі російського спецназу.


 

 

Суд арештував керівника Донецького обласного Територіального центру комплектування та соцпідтримки.


 

 

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що йому сумарно загрожує 561 рік увʼязнення в рамках висунутих на його адресу звинувачень.