Пт, 2022-01-21, 19:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
TOP:
Пошук новин на сайті
Статистика

12:52
На добір кандидатур суддів від України до ЄСПЛ Порошенко оголосив конкурс
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

  Порошенко оголосив конкурс на добір кандидатур суддів від України до ЄСПЛ

Президент Петро Порошенко 4 квітня підписав указ про конкурс із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на сайт президента.

В ЄСПЛ працюють 47 суддів – по одному від кожного члена РЄ. У квітні 2019-го спливає термін повноважень судді від України в Страсбурзі, якою є зараз Ганна Юдківська.

Для того щоб вчасно замінити її новим суддею, у січні сесія ПАРЄ мала розглянути кандидатури, однак дедлайн для подання кандидатур від України сплив 6 грудня.

Згідно з указом, до конкурсної комісії з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України увійшли:

Довидас Віткаускас — керівник Проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні (ПРАВО)" (за згодою).

Короткий Тимур Робертович — професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету "Одеська юридична академія", кандидат юридичних наук (за згодою)

Кузнецова Наталія Семенівна — академік-секретар відділення цивільно-правових наук Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

Микієвич Михайло Миколайович — завідувач кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор юридичних наук, професор (за згодою)

Сироїд Тетяна Леонідівна — професор кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, доктор юридичних наук (за згодою).

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 651 | Додав: adminA | Теги: ЄСПЛ, україна, кандидатури суддів, Порошенко, Конкурс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]