Пт, 2024-04-26, 10:15

09:43
На Кубку світу зі спортивної гімнастики українці виграли п'ять медалей

Загалом Україна завоювала п'ять медалей, чотири з яких золоті

Збірна України завоювала дві золоті і одну срібну медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в болгарській Варні. Загальна кількість нагород у підсумку збільшилась до п'яти.

18-річний черкащанин Назар Чепурний виграв золото в опорному стрибку, а 17-річний Ілля Ковтун був найкращим у вправах на паралельних брусах. Раніше Ковтун виграв золото у вправах на коні.

Срібну медаль Україні принесла киянка Діана Варінська, яка показала другий результат в різновисоких брусах. Українка на 0,3 бала відстала від росіянки Уляни Перебіносової.

Нагадаємо, що загалом Україна виграла п'ять медалей, чотири з яких золоті.

Ще одне золото в активі у Анастасії Бачинської, яка стала першою у вправах на колоді.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 643 | Додав: adminA | Теги: українці, Кубок світу, Спортивна гімнастика, п'ять медалей | Рейтинг: 5.0/1