Пт, 2023-06-09, 16:29
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

12:26
На Львівщині ціна гектару вища від середньої по країні на 70%
Інші останні Економічні новини

На території Львівської області з моменту запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення продали 191 земельну частку (пай) площею 226 га.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Як зазначається, цей показник складає менш як 1% від площі паїв проданих по Україні. Проте, середня вартість 1 гектару паю в області на 70% вища від середнього показника по Україні та становить 79,41 тис грн (при розрахунку не враховано угоди купівлі-продажу, інформація про які надійшла до Держгеокадастру без зазначення вартості).

«Закон встановлює важливе обмеження, а саме, до 1 січня 2030 року ціна продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), не може бути меншою за їх нормативну грошову оцінку. Середня НГО ріллі області становить 21,5 тис грн. Проте, як ми бачимо, фактична ціна продажу є більшою як в 3,7 раза», — зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 544 | Додав: adminA | Теги: ціна гектару, 70%, середня по країні, Львівщина | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]