Нд, 2024-07-21, 20:57
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

09:39
Новообраний генсек Ради Європи Берсе: наш пріоритет - Україна
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Новообраний генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе розповів про напрями його діяльності, зазначивши, що його пріоритетним напрямом буде Україна та всі міжнародні ініціативи, пов'язані з її підтримкою та захистом.

Одразу після оголошення результатів виборів Берсе зробив першу публічну заяву в Палаці Європи у Страсбурзі.

"Головним нашим пріоритетом, і ми всі добре розуміємо чому, є Україна. І коли ми говоримо про Україну, ми говоримо не просто про країну, ми говоримо про українців. Ми говоримо про їхніх дітей, і Рада Європи дуже активно займається всіма цими питаннями", - заявив Берсе.

Як зазначається, новий генеральний секретар має намір розширити діяльність, якомога швидше обговорити на рівні Парламентської асамблеї Ради Європи та Комітету міністрів та підготувати пропозиції щодо всіх поточних і майбутніх аспектів підтримки.

"Ми маємо діяти швидко і щодо механізму компенсацій та Реєстру збитків, і щодо посилення захисту України. Ми усвідомлюємо, що ми повинні дотримуватись наших зобов'язань, і я обіцяю бути відданим цій справі", - зауважив Берсе.

Нагадаємо, колишній президент Швейцарської Конфедерації Ален Берсе сьогодні був обраний Генсеком Ради Європи. На цьому пості він перебуватиме наступні 5 років.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 178 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]