Нд, 2025-10-19, 05:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Жовтень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 186 187 »

Маєток нинішнього Генпрокурора Віталія Яреми в «Золоче» охороняє фірма, яка кілька років обслуговувала екс-генпрокурора Віктора Пшонку та його родину, а також викрадала докази з дачі Пшонки.

Останні Політичні новини | Новини європейської України| Додано: 2014-10-14| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Мітингарі вимагають від ВР прийняття обіцяних владою законів, зокрема, антикорупційного пакету за закону про заборону комуністичної ідеології та визнання Української повстанської армії.


 

Верховна Рада має проголосувати пакет законів щодо децентралізації влади, з тим, щоб реформа розпочалася уже з 1 січня 2015 року, але, можливо, це зробить уже новий парламент.


 

 

Ініціатор прийняття закону про люстрацію та кандидат у депутати від “Об’єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв закликав українців включатись у процес люстрації.


 

 

К сожалению, в большинстве случаев отсутствие в списках явного зла совершенно не свидетельствует о наличии там добра.


 

Верховна Рада України у першому читанні підтримала урядовий проект закону про засади державної антикорупційної політики в Україні.


 

Кабинет министров Украины предлагает Верховной Раде раскрыть всю информацию о реальных собственниках украинских компаний и данные о недвижимости высокопоставленных собственников.
 


 

 

Верховна рада має намір розглянути законопроект про заборону комуністичної ідеології на пленарному засіданні 14 жовтня.


 

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк считает, что необходимо до выборов создать коалицию с политической силой президента Украины Петра Порошенко.
 


 

Я поручил в ближайшее время уволить всех чиновников, которые подпадают под люстрационные требования принятого закона», - сообщил политик.


 

Председатель фракции "Всеукраиснкое объединение "Свобода" в Верховной Раде Олег Тягныбок не осуждает акции с помещением политиков в мусорные баки.


 

 

Громадянська мережа «ОПОРА» відзняла ролик «Як змінити місце голосування на виборах 26 жовтня 2014 року».


 

Спикер Верховной рады Александр Турчинов сегодня, 25 сентября, на пресс-конференции прямо перед журналистами подписал принятый парламентом закон о люстрации.


 

 

21 сентября сотни американцев, украинцев и россиян приняли участие в Марше Мира и прошли от украинского до российского посольства в Сан-Франциско.