Нд, 2024-07-21, 22:23
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

19:20
Припускає, що війна з росією може розпочатися у 2029 році, міністр оборони Німеччини
Інші останні Новини Європейського Союзу

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що його держава має бути готова до можливої війни з росією до 2029 року і закликав підтримувати Україну. Про це заявив глава німецького оборонного відомства, під час виступу у Бундестазі.

"Ми повинні бути готові до війни до 2029 року", – заявив Пісторіус у контексті загрози з боку росії.

Він додав, що Німеччині необхідно забезпечити стримування, щоб не допустити найгіршого розвитку подій. Пісторіус підкреслив, що фінанси, матеріали та персонал мають вирішальне значення для покращення стану Бундесверу.

Серед іншого Пісторіус підкреслив, що росія вже давно перейшла на "воєнну економіку" та продовжує озброюватися.

"Ми не маємо вірити, що путін зупиниться біля кордонів України, якщо він зайде так далеко. Ми маємо далі підтримувати Україну. Ми повинні розуміти, що перемога рф коштуватиме нам дорожче, ніж нинішня підтримка України", – сказав, додавши, що "ми маємо бути готові до війни до 2029 року".

Пісторіус також висловив переконання, що Німеччина має відновити загальний військовий обовʼязок й зазначив, що аби збройні сили ФРН були готові до війни, в них потрібно вкласти значні кошти.

"У надзвичайній ситуації нам потрібні сміливі молоді жінки та чоловіки, які зможуть захистити цю країну", – сказав Пісторіус.

Тому він вважає, що потрібна нова форма військової служби, яка не може бути повністю вільною від зобов'язань.

Федеральний уряд призупинив обов'язкову військову службу у 2011 році. Він підкреслив, що модель, що розробляється, передбачає не повне, а часткове повернення загального військового обов'язку в Німеччині.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини Європейського Союзу | Переглядів: 199 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]