Чт, 2025-11-13, 00:56
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Листопад 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Весь Архів новин

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 98 99 »

 

 

В результаті несприятливих погодних умов у період з 29 червня по 30 червня в Україні знеструмлено майже 900 населених пунктів.

Останні Прогноз погоди | Новини європейської України| Додано: 2017-06-30| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Через ускладнення погодних умов знеструмлено 86 населених пунктів у трьох областях - Хмельницькій, Черкаській та Вінницькій.


 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що МОН взяло курс на збільшення обсягу вивчення української мови в школах для дітей болгарської меншини в Одесі.


 

У найближчу добу 7 червня погоду на території України визначатиме тепла, переважно суха повітряна маса, лише в західній частині та місцями в північних областях  більш вологе повітря.


 

«За даними Укргідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця доби 30 травня по Києву та області грози, місцями шквали 15-20 м/с».


 

Довгоочікуване тепло прийде точно за календарем - 1 червня, обіцяють синоптики. Причому, спека під +30 і вище триватиме три тижні й спаде лише після 20 червня.


 

Затем температура резко опустится до +10...+15 днем. На выходных некоторые ресурсы обещают небольшое потепление до +18...+19 днем.


 

В Украине в ближайшие дни ожидаются грозовые дожди. Осадки пройдут на севере страны, а к концу недели распространятся на всю территорию Украины.


 

 

Синоптик Наталья Диденко предупреждает украинцев о похолодании, местами даже ожидается снег.


 

В Україні найближчої доби 7 травня збережеться суха і тепла погода, але в західній частині країни погоду визначатиме вологе і прохолодне повітря.


 

 

Протягом п'ятниці 5 травня у західних областях України очікуються сильні дощі, грози і град.


 

 

По всей Украине синоптики обещают солнечную погоду - без осадков, на западной Украине ожидается дождь с грозами.


 

 

"Другий день у Молдові тривають небувалі снігопади, а Кишинів опинився в зоні справжнього стихійного лиха".


 

 

Вже 25-26 квітня в Україну знову повернеться тепло – температура повітря програється до +20 градусів.


 

 

Спочатку теплопостачання повернуть до шкіл, садочків і лікарень, а за потреби — і до житлових будинків.