Fr, 2022-05-20, 02:07
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest
Новини минулих днів

00:22
Сайт "Окупант" створила РНБО
Інші останні Політичні новини

сайт окупант Рада національної безпеки і оборони створила сайт "Окупант", на якому російські громадяни зможуть отримати інформацію про своїх родичів, які потрапили в полон в Україні. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

"Сайт "Окупант" — це інформаційний ресурс Апарату РНБО України, який в оперативному режимі надає інформацію про військовополонених збройних сил рф, які вторглися на територію України починаючи з 24 лютого 2022 року", - йдеться у повідомленні.

Порталом зможуть користуватися громадяни росії, зокрема родини солдат або їх знайомі, для отримання інформації про стан та місце перебування полонених. За допомогою сервісів порталу родичі російських військовополонених матимуть змогу зв’язатися з представниками Міністерства оборони України.

В РНБО наголошують, що з російськими військовослужбовцями поводяться відповідно до Конвенції про поводження з військовополоненими (Женевська конвенція) – зокрема, вони забезпечені харчуванням, одягом та лікуванням, утримуються у нормальних умовах.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Політичні новини | Переглядів: 132 | Додав: admin | Теги: РНБО, окупант, Сайт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]