Ср, 2024-05-01, 23:46

14:43
Став олімпійським чемпіоном український каноїст Чебан

30-річний одесит виграв фінал у веслуванні на каное і приніс Україні друге олімпійське золото.

Літні Ігри XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро

Веслування

Каное-одиночки

Українець Юрій Чебан став олімпійським чемпіоном в змаганнях з веслування на каное.

Чебан подолав дистанцію в 200 метрів за 39.279, повідомляє УНІАН.

Другим до фінішу прийшов азербайджанець українського походження Валентин Дем`яненко, третім - бразилець Ісакіяк Кейрос До Сантос.

Президент України Петро Порошенко вже привітав українського спортсмена з перемогою.

"Перемога!!! Юрій Чебан приносить ще одне золото Україні! Пишаємося нашим спортсменом", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук в четвер.

Також Чебана привітали прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в мікроблозі Твіттер і міністр молоді та спорту Ігор Жданов в Фейсбуке.

Чебан став вже дворазовим чемпіоном. У 2012 році йому скорилася ця ж дистанція. На Олімпіаді 2008 року він був третім на 500-метровій дистанції.

Нагадаємо, що вчора Чебан ледь не позбувся місця в фіналі. Він прийшов до фінішу в своєму заїзді третім і його відправили у втішний фінал В, але в підсумку організатори згадали про регламент і заявили, що результат українця виявився прохідним для участі в головному фіналі.

Ця золота медаль стала другою для України на Олімпіаді-2016. Раніше "золото" виграв гімнаст Олег Верняєв.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 830 | Додав: adminA | Теги: український каноїст Чебан, олімпійський чемпіон | Рейтинг: 0.0/0