Fr, 2022-05-20, 02:29
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest
Новини минулих днів

15:56
У Польщі попередили українців, які отримують фінансову допомогу і хочуть їхати додому - доведеться сплатити ще й відсотки
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Українців у Польщі, яким виплачують щомісячну допомогу на дітей, попередили про можливість втрати фінансової допомоги, у разі виїзду із країни.

У Польщі біженці з України мають змогу оформити грошову допомогу на дітей у межах програми "500+" або "Сімейний капітал опікунчий".

Гроші виплачують біженцям з України лише в період, коли ті перебувають зі своїми дітьми в Польщі. Якщо виїхати з країни на понад один місяць, то права на всі грошові допомоги будуть втрачені.

Якщо громадяни вже отримують кошти або подали заявку на їхнє отримання, але вирішили виїхати з Польщі, то про свій виїзд треба повідомити ZUS. Там попередили: якщо цього не зробити, то всі отримані після виїзду грошові допомоги доведеться повернути та ще й з відсотками.

"Коли іноземець, який отримує від нас гроші, не повідомить про виїзд з Польщі, йому доведеться повернути неправомірно отримані кошти з відсотками. ZUS має доступ до різних державних реєстрів. Це, наприклад, освітня інформаційна система, центральний реєстр застрахованих осіб. У разі потреби ми зможемо використовувати спеціальний реєстр громадян України, який веде Прикордонна служба!, - сказала речниця відділу ZUS в Нижньосілезькому воєводстві Івона Ковальська-Матіс.

Це стосується як тих, хто повертається в Україну, так і тих, хто має намір переїхати в іншу країну, наприклад, на захід.

Повідомити ZUS про виїзд з Польщі можна таким чином:

  •     звернутись до відділення ZUS за місцем проживання та подати письмову паперову заяву.
  •    подати онлайн заявку - увійшовши до свого акаунту на порталі PUE ZUS і написавши загального листа POG.
Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 142 | Додав: adminA | Теги: Польща, фінансова допомога, Українці, додому, сплата, відсотки | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]