Чт, 2024-03-28, 16:20

12:15
У Сочі українські паралімпійці здобули дві медалі
У Сочі розіграні перші медалі Паралімпійських зимових ігор-2014, де в біатлоні дві нагороди вибороли представники України.

На цей момент завершилися вже 2 гонки із 6, запланованих у програмі сьогоднішнього дня, повідомляє УНІАН.

У жіночій гонці на 6 кілометрів сидячи Олена Юрковська відмінно справилася із стрільбою, не допустившись жодного промаху. Щоправда, швидкість проходження дистанції виявилася не найкращою. Спортсменка зайняла третє місце, відставши на 27,2 секунди від переможниці Андрєї Ескау з Німеччини. Друге місце у росіянки Світлани Коновалової.

У чоловічій гонці на 7,5 кілометра сидячи українець Максим Яровий також відстріляв ідеально. У результаті він зайняв друге місце, відставши на 8,2 секунди від Романа Пєтушкова з Росії. Третє місце у Козо Кубо з Японії.

Таким чином, на даний момент на рахунку збірної України 1 срібло і 1 бронза.

Пізніше сьогодні відбудуться змагання у чоловіків і жінок стоячи, а також – серед спортсменів із порушенням зору.

Паралімпійські зимові Ігри у Сочі проходять із 7 по 16 березня

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 897 | Додав: adminA | Теги: Сочі, українські паралімпійці, дві медалі | Рейтинг: 0.0/0