Пт, 2024-03-29, 03:42

10:07
Українські шаблістки вибороли срібло на Олімпіаді
Інші останні Спортивні новини

Фехтувальниці Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Олена Вороніна стали срібними призерами Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Після перемог над збірними Республіки Корея (45:40) та Італії (45:42) українки у фіналі командного турніру шаблісток поступилися росіянкам - 30:45, повідомляє Укрінформ.

Бронзові нагороди Ігор-2016 виграла збірна США, яка у поєдинку за 3-тє місце взяла гору над командою Італії - 45:30.

Скарбничка України поповнилася четвертою медаллю. В активі "синьо-жовтих" в Ріо вже 3 "срібла" та 1 "бронза".

Як повідомлялося, збірна України знаходиться на 42-му місці медального заліку Ігор в Ріо за підсумками семи змагальних днів.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 775 | Додав: adminA | Теги: українські шаблістки, олімпіада, срібло | Рейтинг: 0.0/0