Субота, 17.04.2021, 05:34
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

10:30
В РЄ британці заявили, що не заплатять за Росію та розповіли про єдинорогів
Інші останні Новини Європейського Союзу

Британці заявили, що не заплатять за Росію в РЄ та розповіли про єдинорогів

Велика Британія не має наміру компенсувати бюджету Ради Європи внески Росії, яка припинила виплати через накладені санкції.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив посол Британії у Раді Європи Крістофер Івон.

"Британія знову заявила учора, сьогодні і скаже завтра, якщо знадобиться, що вона не братиме на себе російські неплатежі. Порушують Статут? Ми не можемо платити більше у відповідь", - написав Івон у Twitter.

У Страсбурзі триває дискусія про те, що робити з Росією, яка перебуває під санкційним тиском у ПАРЄ та повністю зупинила сплату внесків до бюджету Ради Європи, вимагаючи повністю скасувати санкційний механізм. Внесок РФ становить приблизно 33 млн євро, або 7% від бюджету організації.

Він вказав на статті Статуту Ради Європи, які передбачають припинення членства. Зокрема, стаття 7 передбачає, що будь-який член Ради Європи може вийти, офіційно повідомивши генсека про свій намір зробити це. Вихід набуває чинності в кінці фінансового року, в якому було направлено повідомлення, якщо воно надається протягом перших дев'яти місяців цього фінансового року.

Стаття 8 передбачає виключення країни у разі серйозних порушень прав людини і фундаменталньних свобод. Рішення має приймати Комітет міністрів.

Стаття 9 вказує, що Комітет міністрів може призупинити право представництва країни, яка не виконала своїх фінансових зобов'язань.

"Я сподіваюся, що хтось одного дня прочитає Статут Ради Європи і прийде до висновку, що діє стаття 9, а статті 7 і 8 стосуються єдинорогів", - написав британський посол.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини Європейського Союзу | Переглядів: 601 | Додав: adminA | Теги: РЄ, єдинороги, Британці, рф | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]