Mo, 2022-07-04, 01:57
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest

14:38
ЗМІ: вбивцю Щербаня не вб'ють, поки ГПУ "риє" під Тимошенко
Інші останні Політичні новини

Кілер Вадим Болотських не стане під диктовку прокуратури змінювати свідчення, щоб вказати на причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня. "На прокуратуру чекає розчарування", - запевняє колишній адвокат кілера.

Вбивця бізнесмена Євгена Щербаня Вадим Болотських не буде змінювати свої свідчення, щоб вказати на причетність до справи Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка.

Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня. Україна" розповів адвокат Дмитро Поїзд, що захищав Болотських під час досудового слідства в 2001-2003 роках.

На питання журналіста, чи може кілер змінити свої свідчення, адвокат заявив: "Болотських пошле їх на три літери. Він чекає, коли його переправлять до Росії. І розуміє, що його будуть берегти і він буде живий, поки не дасть свідчень на Лазаренка і Тимошенко. У нього є шанс виграти час, і він це розуміє ".

"Так що тут прокуратурі нічого не світить - Болотських не буде давати неправдивих свідчень", - додав Поїзд.

Адвокат нагадав, що Луганський Апеляційний суд не знайшов складу злочину ні в діях Лазаренка, ні в діях Тимошенко.

"Тепер необхідно відновлювати слідчі заходи. Допитати того ж Лазаренка, перевірити інформацію. І це при тому, що представники Генпрокуратури стверджують, що як тільки Лазаренко ступить на українську землю, то буде заарештований. Питання - хто ж так робить? Мені здається, дехто в цій країні дуже боїться повернення Лазаренка. До речі, США тепер не дасть дозволу на його допит. У них зовсім інші закони. Треба було його допитувати тоді, коли йшло слідство А тепер на прокуратуру чекає розчарування", - зазначив він.

Нагадаємо, 5 квітня Генпрокуратура відновила розслідування кримінальної справи за фактом убивства Щербаня після того, як його син Руслан передав відомству документи про можливу причетність до цього вбивства Павла Лазаренка, а також на той момент президента корпорації ЄЕСУ Тимошенко.

Перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін зробив низку гучних звинувачень, в яких висловив підозри в причетності екс-прем'єра Юлії Тимошенко до вбивств народного депутата Євгена Щербаня, донецького бізнесмена Олександра Момота і екс-глави НБУ Вадима Гетьмана. Кузьмін також звинуватив Тимошенко у зв'язках з кримінальним угрупованням - "бандою Кушніра". В опозиції вважають, що для Тимошенко готують довічне ув'язнення.

Адвокат: у справі Щербаня відсутні докази того, що кілерів оплачували Тимошенко чи Лазаренко

У справі про вбивство Євгена Щербаня слідство не змогло виявити ланцюжок надходження грошей від замовника до кілера. Жодних платіжних документів, що дозволяють зробити висновок, що Тимошенко або Лазаренко перераховували гроші за вбивство Щербаня, в матеріалах справи не фігурувало.

Жодних документів, що дозволяють зробити висновок, що Юлія Тимошенко або Павло Лазаренко перераховували гроші за вбивство донецького бізнесмена Євгена Щербаня, в матеріалах кримінальної справи не проходило.

Про це в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня. Україна" розповів адвокат Дмитро Поїзд, який захищав вбивцю Щербаня Вадима Болотських під час досудового слідства в 2001-2003 роках.

"Немає доказів ланцюжка проходження грошей від замовника до Болотських. Він єдиний залишився в живих з учасників цього злочину. І слідство має довести, що гроші, які, якщо допустити, що перераховувала Тимошенко, потрапили до Болотських і саме за скоєння вбивства", - зазначив Поїзд.

Під час досудового слідства слідчі мені показували копію якоїсь платіжки. Я сказав - дайте оригінал документа, і на цьому все закінчилося. Жодних платіжних документів, що дозволяють зробити висновок, що Тимошенко або Лазаренко перераховували гроші за вбивство Євгена Щербаня, в матеріалах справи не фігурувало. Це я заявляю з усією відповідальністю", - заявив він.

"Хтось повинен сказати: "При мені ця людина передавала гроші і тому-то замовляла вбивство того-то". Таким доказом може бути зафіксована телефонна розмова, за що людина заплатила і скільки. Або має місце пересилання зброї тому, хто скоїв злочин. Всі подібні речі як докази відсутні, якщо мати на увазі причетність Лазаренка і Тимошенко. А всі ці перерахування коштів ще тоді, під час досудового слідства і під час суду, не мали жодного значення. Мало що і хто кому перераховував? Де докази, що це за вбивство? Прокуратура зараз, якщо говорити на жаргоні, "бере Тимошенко на понт", - вважає адвокат.

Раніше в листопаді 2011 року перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін стверджував, що на рахунки кілерів Євгена Щербаня надійшло від фірм, контрольованих Павлом Лазаренком і Юлією Тимошенко, близько трьох мільйонів доларів США.

За його словами, "та ж фірма Somoli Enterprises, яка перерахувала гроші за вбивство Щербаня, перераховувала гроші Тимошенко на придбання шуб, коштовностей, автомобілів, оплату готелів, ресторанів".

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Політичні новини | Переглядів: 857 | Додав: admin | Теги: Вадим Болотських, вбивство Євгена Щербаня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]