Понеділок, 24.02.2020, 13:54
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2013 » Квітень » 25


У столиці Австрії відкрили пам'ятник українським козакам. Вони 1683 року звільняли Відень від військ Османської імперії. Нагадати про цю сторінку спільної історії вирішили в рамках днів Києва у Відні.
Останні Українці в світі | Новини європейської України| Додано: 25.04.2013| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)


26 квітня в Києві невелика хмарність, без опадів, вітер північно-західний з переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7...+9 градусів, удень +19...+21 градус.
Майже півтора року троє осіб вимагали та отримували гроші від тернополян. Бандити змушували платити їм 150-250 гривень щомісяця.
Найважливішим у житті переважна більшість української молоді вважає сім'ю - так каже 65 відсотків опитаних Інститутом Горшеніна.
Антитеррористические законы были одобрены большинством депутатов в связи с терактом в Бостоне, который произошел 15 апреля на финише ежегодного марафона.
В американському штаті Алабама ввечері в середу, 24 квітня, вибухнули чотири баржі з природним газом.

Комітет професійної спілки "Журналістів телеканалу ТВі" вимагає розірвати трудовий договір з керівником ТОВ Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" Артемом Шевченком та керівником ТОВ "Інтерпрофіт" Олегом Радченком.
Міністр юстиції Олександр Лавринович вважає, що перевибори народних депутатів у проблемних округах повинна призначити ЦВК на підставі закону про проведення таких перевиборів.


Рівень насильства і вбивств знизився у Великобританії за останнє десятиліття сильніше, ніж в інших країнах Західної Європи, - про це свідчать результати дослідження, проведеного міжнародним Інститутом економіки та миру.
Влада Швейцарії прийняла таке рішення у зв'язку з великим припливом робочої сили за останні два роки.


В 1953 году впервые опубликовали работу о существовании ДНК и важное значение наследственных генов. Детей наконец признали личностями, которые приходят в этот мир с полученным от предков багажом природных задатков


Наш журналист решил купить пневматическую винтовку в Киеве по выгодной цене, а помог ему это сделать самый лучший украинский специализированный оружейный магазин ibis.net.ua. Собственно говоря, именно после покупки он пообщался с ученной