Понеділок, 03.08.2020, 18:12
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
СтатистикаУ столиці Австрії відкрили пам'ятник українським козакам. Вони 1683 року звільняли Відень від військ Османської імперії. Нагадати про цю сторінку спільної історії вирішили в рамках днів Києва у Відні.
Останні Українці в світі | Новини європейської України| Додано: 25.04.2013| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)


26 квітня в Києві невелика хмарність, без опадів, вітер північно-західний з переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7...+9 градусів, удень +19...+21 градус.
Майже півтора року троє осіб вимагали та отримували гроші від тернополян. Бандити змушували платити їм 150-250 гривень щомісяця.
Найважливішим у житті переважна більшість української молоді вважає сім'ю - так каже 65 відсотків опитаних Інститутом Горшеніна.
Антитеррористические законы были одобрены большинством депутатов в связи с терактом в Бостоне, который произошел 15 апреля на финише ежегодного марафона.
В американському штаті Алабама ввечері в середу, 24 квітня, вибухнули чотири баржі з природним газом.

Комітет професійної спілки "Журналістів телеканалу ТВі" вимагає розірвати трудовий договір з керівником ТОВ Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" Артемом Шевченком та керівником ТОВ "Інтерпрофіт" Олегом Радченком.
Міністр юстиції Олександр Лавринович вважає, що перевибори народних депутатів у проблемних округах повинна призначити ЦВК на підставі закону про проведення таких перевиборів.


Рівень насильства і вбивств знизився у Великобританії за останнє десятиліття сильніше, ніж в інших країнах Західної Європи, - про це свідчать результати дослідження, проведеного міжнародним Інститутом економіки та миру.
Влада Швейцарії прийняла таке рішення у зв'язку з великим припливом робочої сили за останні два роки.


В 1953 году впервые опубликовали работу о существовании ДНК и важное значение наследственных генов. Детей наконец признали личностями, которые приходят в этот мир с полученным от предков багажом природных задатков


Наш журналист решил купить пневматическую винтовку в Киеве по выгодной цене, а помог ему это сделать самый лучший украинский специализированный оружейный магазин ibis.net.ua. Собственно говоря, именно после покупки он пообщался с ученной