Ср, 2022-08-17, 21:59
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

11:57
950 тис. фунтів Лондон виділить фонду ООН для підтримки жертв гендерного насильства в Україні
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Велика Британія надасть Фонду ООН у сфері народонаселення 950 тис. фунтів для підтримки жертв гендерного насильства в Україні, заявила посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф.

"Ми пишаємося, що підтримуємо Фонд народонаселення ООН в Україні та з 2015 року відділ міжнародного розвитку (міністерство міжнародного розвитку) зробив свій внесок у розмірі 2 млн фунтів, і ми плануємо надати 950 тис. фунтів додатково..., що загалом становитиме близько 3 млн, які будуть надані для підтримки боротьби з насильством проти жінок в Україні", - повідомила Дж.Гоф під час форуму "Разом за Україну, вільну від насильства до жінок" у понеділок у Києві.

За її словами, фінансова підтримка Великобританії фонду ООН у сфері народонаселення (UNFPA) дозволяє працювати в Україні 26 мобільних бригад, низці притулків психосоціальних і юридичних консультацій для жертв гендернообумовленого насильства.

Дж. Гоф зазначила, що близько 18 тис. осіб отримали допомогу в рамках проекту.

Вона розповіла, що встановлена "гаряча лінія", яка отримує 50 тисяч дзвінків на день. За словами дипломата, близько 120 тисяч людей отримали допомогу, пов'язану з материнством і дитинством, були роздані 543 тисяч наборів для жертв гендернообумовленого насильства, 7 млн презервативів, щоб запобігти ВІЛ-інфекції та небажаній вагітності.

"Були проведені тренінги для 300 тисяч працівників, зокрема поліції, щоб вони краще розуміли, як боротися з гендернообумовленим насильством", - розповіла Дж. Гоф.

"Уздовж лінії розмежування на сході України ми створили цілу мережу пунктів, де можуть отримати допомогу жертви, постраждалі від насильства", - зазначила Дж.Гоф.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 593 | Додав: adminA | Теги: україна, жертви гендерного насильства, 950 тис. фунтів, фонд ООН, Лондон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]