Чт, 2024-05-30, 09:05
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

 

 

У Франції у вівторок починаються вуличні акції проти запланованих урядом трудових реформ, спрямованих на досягнення більшої гнучкості на ринку праці.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2017-09-12| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Повідомляється, що сайт є частиною кампанії ЄС для кращого прогнозування та реакції на дезінформацію з Кремля.При ремонте гидравлической техники учитываются все эксплуатационные особенности, применяется оборудование для полного диагностирования и выявления неполадок на ранних этапов.


 

Печерський райсуд Києва заарештував зерновий термінал "Бориваж" в Одеській області, що належить компанії "Агротерминал Логістик" (кінцевий бенефіціар Ігор Коломойський).


 

Проведение земельной реформы в Украине исключено из списка условий, необходимых для получения очередного транша от Международного валютного фонда.


 

 

Ребенок требует особого внимания и отношения. И чехлы для телефонов у него тоже должны быть особенные, желательно - из списка самых трендовых.


 

Сейчас почти у каждого из нас дома присутствует микроволновка, так как без нее приходится очень тяжело. Она способна выручить нас, когда нужно очень быстро разогреть обед.


 

В львовский отель "Леополис", в котором сейчас проживает экс-президент Грузии Михеил Саакашвили пришли представители правоохранительных органов.


 

Міністерство фінансів заклало в проект державного бюджету на 2018 рік курс на рівні 29,3 гривні за долар.