Пт, 2024-03-29, 15:24

19:11
Бронзу чемпіонату Європи з біатлону виграла українка Яна Бондар. ВІДЕО
Українська біатлоністка Яна Бондар виграла бронзову медаль чемпіонату Європи в спринті. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Жіноча спринтерська гонка вийшла дуже драматичною. Спортсменок, що піднялися на п`єдестал пошани, розділили всього 5,4 секунди. Саме стільки Бондар програла переможниці Марті Олсбу з Норвегії. Другою сенсаційно фінішувала іспанка Вікторія Падіан Ернандес, яка відстала від чемпіонки на 1,2 сек. Такий високий результат спортсменки пояснюється її ідеальною стрільбою - жодного промаху. Українка на двох вогневих рубежах промахнулася тричі, а норвежка - двічі.

Три інші українки в цій гонці досягли набагато скромніших результатів. Надія Бєлкіна фінішувала 17-ю, Ірина Вавринець - 20-ю, Алла Гіленко - 35-ю.

Чемпіонат Європи в Нове Место (Чехія) триватиме до 4 лютого.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 956 | Додав: adminA | Теги: біатлону. ВІДЕО, бронзу чемпіонату Європи, українка Яна Бондар | Рейтинг: 0.0/0